Gelir Belgesiz Ve Kefilsiz Kredi Veren 6 Banka

Toplumda , kredi çekmek isteyen bireylerin istekleri doğrultusunda kredi imkanları bankalar tarafından sunulmaya devam etmektedir. Kredi çekmenin amacı , elinde nakit parası olmayan insanlara yardım ve ya çeşitli konularda atılımlar gerçekleştirilerek yeni iş imkanları sunulma sürecini desteklemek olmaktadır. Fakat bankalar tarafından , verilen kredilerin dahilinde karşılık olarak belli başlı güvence olması açısından belgeler istenmektedir. Ve ya şahit akraba , arkadaş , tanıdık kişilerin kefil olmasını istemektedirler. Ancak , kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar araştırmalara tabi tutulduğu zaman kolayca bulunmaktadırlar. Kefil olmanın en temel amacı ise , karşısında kredi alacak olan her kim ise o kişinin bankadan aldığı ve ya çektiği kredi borcunu onun adına ödeyecek kişi olmaktadır. Bankalar bu şekilde , gelecek olan parayı güvence altına almak durumunda olmaktadırlar. Gelir belgesinin amacı ise , kredi çeken vatandaşın geri ödeme zamanı zorluk çekme durumunu kontrol etme amacı ile gerçekleştirilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Genellikle , kredi başvurusunda bulunan bireyler tarafından maaş durumlarını analiz etme ve o şekilde onaylama sürecine alınan kredi seçeneklerine yenilikler eklenmeye devam edilmektedir. Yenilik dahilinde faaliyet gösteren TEB gelir belgesiz kredi seçenekleri ile destek sağlamaktadır. Bu gibi durumlardan en fazla kolaylık ev hanımları kapsamında gerçekleşmektedir. Artık ev hanımları da kolaylıkla faydalanabilir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar aşağıdaki gibi yer almaktadır.

  • Akbank Gelir Belgesiz Kredi imkanı sunmaktadır.
  • Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi imkanı sunmaktadır.
  • ING Bank Gelir Belgesiz Kredi imkanı sunmaktadır.
  • HSBCB Gelir Belgesiz Kredi imkanı sunmaktadır.

Bu gibi bankaların sağladığı imkanlardan , faydalanan bireyler bulunmaktadır. Ayrıca , kredi kapsamında verilen faiz oranları da rahatlıkla geri ödenebilecek rakamlar ile faaliyet göstermektedir.

 

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir ?

Bankalardan kredi çekerken , bazı bankalar size kefil olan vatandaşları da yanınızda başvuru esnasında bulundurmanızı istemektedir. Böylesi bir durumda kefil bulmak , ciddi oranda zorluk çıkarmaktadır. Ancak , Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi vermesinin yanı sıra , kefilsiz kredi başvurularınızı onaylama sürecine kolay bir şekilde almaktadır. Gelen bu yenilikler sayesinde , bir çok kişi rahata kavuşmaktadır. Kefilsiz kredi veren bankalar aşağıdaki gibi yer almaktadır.

  • Ziraat Bankası Kefilsiz Kredi imkanı sunmaktadır.
  • KOSGEB Kefilsiz Kredi imkanı sunmaktadır.
  • Vakıfbank Kefilsiz Kredi imkanı sunmaktadır.
  • Akbank Kefilsiz Kredi imkanı sunmaktadır.
  • Denizbank Kefilsiz Kredi imkanı sunmaktadır
  • Garanti Bankası Kefilsiz Kredi imkanı sunmaktadır.

Bu gibi bankalar sayesinde , gelir belgesiz ve aynı zamanda kefilsiz kredi başvurularında bulunma esnasında kolaylık sağlanmaktadır. Verilen faiz oranları dahilinde , geri ödemelerde katkısı bulunmaktadır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın