Günde 15 Tl’den Başlayan Taksitlerle İhtiyaç Kredisi

Harca, oraya harca, buna harca, satın al, bunu da al derken kimi zaman bir bakmışız cüzdanımızdan kelebek çıkıyor. Nakit bitti! Eğitim ödemesi yapılmadı, hastane masrafları duruyor, evlilik telaşı var, balayına nasıl gideceğiz, hayalimdeki arabayı nasıl alacağım, peki ya o pembe panjurlu ev? Panik yapmaya gerek yok, bankalar sağladıkları ihtiyaç kredileri ile tüm acil ihtiyaçlarınız ve ödemeleriniz için yanınızda. İhtiyaç kredisi alarak siz de harcamaya, rahat rahat da geri ödemeye devam edebilirsiniz.

İhtiyaç kredileri, bankalar tarafından tüketicilerin finanse edilmesi için sağlanan kredi alternatifleridir. Bugün çok sayıda banka, çok çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşteri kazanmak ve ihtiyaç sahiplerine destek olmak için ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Eski sisteme göre artık çok daha kolay edinebileceğiniz ihtiyaç kredisi imkanları ile tüm acil ihtiyaçlarınıza anında çözüm bularak, ödemelerinizi, alışverişinizi, evliliğinizi yapabilirsiniz.

Ancak ihtiyaç kredisini almadan önce önemli bir değerlendirmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Bugün bahsettiğimiz üzere piyasada çok sayıda kredi alternatifi bulunmaktadır. Kredi türlerinin yanı sıra, kampanyalar ile şekillenen ihtiyaç kredilerinde faiz oranları, ödeme seçenekleri ve kredi masrafı durumu değişiklik göstermektedir. Bu yüzden eğer kredi alacaksanız öncelikle bankaların sundukları kampanyaları sıralayarak, ihtiyaç kredileri alternatiflerini çok iyi değerlendirmeniz ve sizin için en uygun olan seçeneği tercih etmeniz gerekir.

Günde 15 Tl’ye 15.000 Tl, Qnb Finansbank’ta Sizinle

Qatar National Bank’ın ortaklığını kabul ettikten sonra kendi bünyesinde büyük gelişmelere imza atan QNB Finansbank, müşterilerinin ve diğer tüketicilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere çalışmalarına devam ediyor. Son 1 yıl içerisinde özellikle internet bankacılığı hizmetlerinde çığır açan QNB Finansbank’ın Kredi Finansçıdan Alınır sloganlı kampanyası ile Online Kredi olarak sunduğu ihtiyaç kredisinde günde 15 TL’ye 15.000 TL kredi sahibi olabilmektesiniz. Kişinin kredi notuna ve gelir durumuna göre değişiklik gösteren faiz oranları ile bu krediyi sağlayan QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.17 ile %1.56 arasında farklılık göstermektedir.

Bu kampanya kapsamında alınabilecek en yüksek kredi tutarı 30.000 TL’dir ve başvurularınızı QNB Finansbank’ın resmi web sitesi üzerinden bireysel krediler sekmesine giderek Online Kredi kısmından anında gerçekleştirebilir ve en kısa sürede kredinizi tahsis edebilirsiniz.

Eğer kredi notunuz yüksekse QNB Finansbank’tan alacağınız 15.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde uygulanacak olan faiz oranı %1.17’dir ve bu durumda bankaya aylık olarak yapacağınız taksit ödemesi ise 431,65 TL (günde 15 TL’ye tekabül eder) olarak gerçekleşecektir. 4 yıllık vade sonunda ise bankaya toplam olarak yapacağınız geri ödeme tutarı 20.719,20 TL olarak gerçekleşecektir. Kredi tahsis ücreti ise bu tutar için 75 TL olarak belirlenecektir. Hayat sigortası kapsamında ise 261 TL ödeme yaparsınız.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın