Halkbank 6 Ay Ödemesiz Kredi Detayları

Halkbank Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi adı ile kullanıma sunulan yeni kredi kampanyası kapsamında aylık geliri 5000 Lira ve altında olan herkes kredi kullanabilecek. İçinden geçmekte olduğumuz salgın hastalık döneminde maddi olarak sıkıntı yaşayanlar kampanya kapsamında 6 ay ödemesiz kredi kullanabilecek. Üstelik uygun koşullarla.. İşte Halkbank 6 ay ödemesiz kredi detayları..

Halkbank Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi Nedir?

Tüm dünyada olduğu gibi korona pandemisi ile mücadele eden ülkemizin bu zorlu döneminde devreye alınan ” Ekonomik İstikrar Kalkanı “ tedbirleri kapsamında Halkbank; aylık geliri 5 bin Lira ‘nın altında olan müşterilerinin kira, fatura (elektrik, su, doğalgaz vb.), sağlık gibi temel ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak amacı ile, aylık yüzde 0,49 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 36 ay aya vade seçenekleriyle 10 bin TL ‘ye kadar Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi ‘ni kullanıma sundu.

Halkbank 10 Bin TL Kredi Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Halkbank Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi ‘nden aylık hane geliri (aynı evde yaşayan eş ve çocuk toplamı) 5 bin Lira ve altında olan asgari ücretliler, ücretliler, emekliler, serbest meslek mensubu olanlar yararlanabilecek. Bu indirimli kredi kampanyalarına kamu bankalarının sadece birinden başvuru yapılabilecek.

6 ay ertelemeli ve indirimli krediye aynı hane içerisinden sadece bir kişi başvuruda bulunabilecektir. Eşlerden yalnızca biri krediden faydalanabilecek. Kredi başvuruları ise Halkbank internet şubesi ya da web sayfası üzerinden kolayca gerçekleştirilebilecek.

Halkbank 6 Ay Ödemesiz Kredi Detayları

Halkbank Kredi Ödeme Koşulları

Kampanya kapsmaında maksimum 10 bin TL ’ye kadar kredi kullanılabilecek ve bu kredinin aylık faiz oranı yüzde %0,49 olacak. Kredinin maksimum vadesi ise 36 ay olarak belirlenmiş. İsteyenler kredi ödemelerini 6 ay erteleyerek ilk 6 ayda kredi geri ödemesi yapmayacaklar.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 1 Nisan 2020

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın