Halkbank Dost Kredisi

Ülkemizin ekonomi ve bankacılık tarihine baktığımızda, en göze çarpan bankalardan bir tanesi de Halkbanktır. Ülkemizde bankacılık sektörünün gelişmesi Cumhuriyetin ilk yıllarına dayanır, o zaman kurulan ve amacı esnaf, zanaatkar ve meslek sahiplerine destek olmak açısından kredi vermeye dayalı olarak kurulan Türkiye Halk Bankası da, bu bankaların arasında yer alır. O yıllardan itibaren gelişimine devam etse ve gitgide büyüse de, kuruluş amacından sapmamış ve esnaf, zanaatkar ve meslek sahibi insanlarımızın, yani halkımızın her zaman yanında yer almıştır. Halkbank, verdiği kredi olanakları, sunduğu faiz oranlarıyla halkımızın her zaman güvenle tercih ettiği bir banka olarak toplumumuzda yerini korumuş ve büyüyen gücünü yurtdışında da sürdürmeye devam etmiştir. Peki, bu kadar bahsettiğimiz halkbank ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

 

 

Halkbank Dost Kredisi Başvuru Şartları

 

Halkbank ihtiyaç kredisinin başvuru şartları incelendiğinde ne kadar kolay ve rahat olduğunu görülebilir. Maddi olanaklarınıza en uygun olan krediyi yine Halkbank’ta bulacaksınız. Halkbank’ın sunduğu ve en çok tercih edilen kredilerden bir tanesi de, dost kredi. Peki nedir bu dost kredi? Dost kredisi, Halkbank’ın borçlarınızı kapatmak için size sunduğu cazip kredi seçeneklerinden bir tanesi. Dost kredisi sayesinde, diğer bankalarda devam eden ihtiyaç ve konut kredilerinizi yada kredi kartı borçlarınızı bütçenize uygun faiz oranları ve kendinizin de görünce inanamayacağı çok esnek ödeme seçenekleriyle Halkbank’a taşır ve üzerinizdeki yükten kurtulabilirsiniz. Dost kredi sayesinde, hem aylık taksitlerinizi azaltmış olacak, hem de toplamda ödediğiniz miktarı azaltacaksınız. Peki halkbank dost kredisi nasıl alınır?

Halkbank Dost Kredisi Nasıl Alınır ?

 

Halkbank ihtiyaç kredisinin başvuru şartları için nüfus cüzdanı yada herhangi kullandığınız kimlik belgeniz ile birlikte yanında kamu çalışanları için bordro, özel sektör çalışanları için yine bordro ve üzerinde haciz bulunmadığını belgeleyen noterden belge, şirket imza sirküleri, hizmet dökümü ile emeklilerimiz için emekli belgesi, emekli maaş hesap cüzdanı, serbest meslek sahipleri için ise güncel vergi levhası ve yıllık gelir vergisi belgeleriyle, faiz gelirleri için güncel hesap cüzdanı, kira gelirleri için ise tapu yada kira kontratı belgenizi sunmanız yeterli. Yani halkbank dost kredisi nasıl alınır sorusunun cevabı, emekli yada devlet memuru yada özel sektör çalışanı yada serbest meslek çalışanı iseniz bunu belgelemeniz ve güncel belgelerinizi sunmanız, ayrıca ekstra geliriniz var ise bunu da halkbank’a sunmanız yeterli.

 

 

Halkbank dost kredisinin diğerlerinden farkı, sizi üzerinizde ağırlık yapan kredi yükünden kurtararak, diğer bankalardan olan mevcut konut, ihtiyaç kredisini yada kredi kartı borcunuzu çok uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunarak, bankasına taşıyor ve böylece sizin çok daha düşük taksitlerle, kredi sonunda toplam ödediğiniz borcun çok daha düşük olmasını sağlıyor. Siz de üzerinizdeki kredi yüklerinden nasıl kurtulacağınızı düşünüyorsanız, artık daha fazla düşünmenize gerek yok. Herhangi bir halkbank şubesine uğrayarak, sizde halkbank dost kredisi ile bir an önce tanışın.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın