Halkbank Emekli Mini Kredi İle Ödemeler Çok Kolay

Günümüzde bankalar maaşlarını, emekli maaşlarını kendilerinden alan müşterilerine düşük masraflı, kolay ödeme koşulları olan birçok kredi teklifi sunmaktadır. Bankalar; hem müşterilerini kendi bünyelerinde tutmak hem de diğer finansal ürünlerden faydalandırmak amacıyla normal şartlardan daha uygun koşullarda maaş ve emekli maaş müşterilerine teklifler yaparlar. Müşteriler için kendi maaş bankalarından aldıkları kredilerin koşulları her zaman daha avantajlı olmuştur.

Halkbankası’nın kredi kampanyalarından biri olan Emekli Mini Kredi kampasıyla düşük tutarlı ihtiyaçları, acil ödemeleri karışılamak artık çok kolay.

Bilindik ihtiyaç kredilerinden farklı olarak düşük tutar ve kısa vadeli olan Halkbank Emekli Mini Kredisi’ne cep telefonuzundan aralarında boşluk bırakıp “MINI, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak  mesaj atarak, Halkbank şubelerine giderek başvurabilirsiniz. 5.000TL’ye kadar verilebilen, 48 aya kadar vadesi olan Mini Kredi’nin aylık faiz oranı %1.12’dir.

Halkbankası Emekli Mini Kredisi kampanyasına, Halkbankası’ndan kredili mevduat hesabı açtıran ve hayat sigortası yaptırmayı kabul eden emekli müşteriler başvurabilir.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

 1. Kimlik Belgesi Aslı (Nüfus Cüzdanının veya Ehliyetin veya Pasaportun) (Üzerinde kimlik numarası yazılı olması gerekmektedir)
 2. Gelir Belgeleriyle alakalı bilgiler;
  • Kamu çalışanıysanız güncel bordronuz,
  • Özel Sektör çalışanıysanız güncel bordro yâda maaşınızda haciz veya kesinti olmadığına dair güncel bir yazı gerekmektedir. Bununla birlikte şirketinizin güncel imza sirküleri de getirilmesi gerekir. Ayrıca SGK’dan kredi başvurusu yapan kişinin hizmet dökümü belgesi de istenen evraklar arasındadır.
  • Emekliyseniz kurumunuza ait emeklilik belgeniz ya da emekli maaşınızı gösteren bankanıza ait hesap cüzdanınız. Ancak emekli olmanıza rağmen aktif olarak çalışıyorsanız çalıştığınız işyerinden destek prim bildirgeniz gerekmektedir.
  • Bağlantı Serbest meslek sahibiyseniz şirketinizin güncel olan vergi levhası, şirketinizin yıllık gelirvergisi beyannameniz, şirketinize ait işletme hesap özeti ile şirket ticaret sicil gazeteniz gerekmektedir.
  • Eğer çiftçi iseniz Çiftçilik Belgeniz ve Müstahsil Makbuzlarınız ile Arazinize ait olan tapu veya tapuların fotokopileri gerekmektedir.
  • Ayrıca faiz geliriniz varsa hesap cüzdanınız, kira geliriniz varsa size ait tapu ya da kira kontratınızın bir fotokopisi gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın