Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Alma Koşulları

Halkbank Kredi Kampanyaları

Günümüz koşullarında artan ihtiyaçlar nedeniyle çoğu kişi nakit sıkıntısı yaşamaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz adına çeşitli bankacılık ürünlerini açığa çıkmıştır. Özellikle cefakâr emeklilerimizin maaşları ihtiyaçlarını karşılamakta sorunlar yaşamaktadır. Emeklilerimizin de artan ihtiyaçlarını karşılamak adına emeklilere kredi veren bankalar arasında Halkbank bulunmaktadır.

Halkbank birbirinden avantajlı kredi ürünleri ile 2017 yılında da yanınızda olmaya devam etmektedir. Uygun faiz oranları ve uzun vade olanağı sunan Halkbank ev, araba ve ihtiyaç kredisi kampanyaları ile öne çıkmayı başarmış durumdadır.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Halkbank emeklilere özel ödeme seçeneği sunan, düşük faizli kredi kampanyası ile emeklileri rahatlatacaktır. Mutlu emekli ihtiyaç kredisi iki farklı şekilde sunulmaktadır.

Birinci seçeneği 10.000 TL’den başlayıp 50.000 TL’ye varan kredi tutarı, 48 aya varan vade olanağı ve % 1,13 faiz oranlı kredi oluşturmaktadır. Birinci seçenekte kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası oluşturmaktadır. Kredi tahsis ücreti yasal olarak çekilmek istenen kredinin % 0,5’i hesaplanarak alınır. Hayat sigortası ise müşterinin yaşına, müşterinin cinsiyetine çekilen kredi tutarına ve geri ödenecek vadeye göre değişmektedir. 10.000 TL kredi kullanacak bir müşterinin ödeyeceği kredi tahsis ücreti 52,5 TL olmaktadır. 48 aya varan vade seçeneği ve 10.000 TL tutarında kredi kullanacak 50 yaşındaki erkek bir müşterinin yıllık ödeyeceği hayat sigortası primi yaklaşık 100 TL civarında olmaktadır.

İkinci seçeneği ise 50.000 TL’ye kadar kredi tutarı, 48 aya varan vade olanağı ve % 1,19 faiz oranlı masrafsız kredi oluşturmaktadır. İkinci seçenekte kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir.

Uygun faiz oranları ile emeklilerimizi zorlamayan taksit miktarları sayesinde bu yıl emeklilerimizin de yüzü gülecek.10.000 TL’lik kredinizi 285 TL’lik taksitlerle 48 ay ödeme kolaylığı sunan bu kampanya acil nakit ihtiyacı olan emeklilerimizin birinci tercihi haline gelecektir.

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusunda İstenen Belgeler

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç kredisi başvurusu için gerekli olan belgeler;

  • Maaş bordrosu
  • Nüfus Cüzdanı/Kimlik Kartı
  • Çalışmaya devam eden emekliler içi gelir beyanı ( gerekli durumlarda)
  • Varsa kira geliri ( gerekli durumlarda)

Mutlu emekli ihtiyaç kredisi başvurusu için yukarıdaki belgelerle birlikte en yakın Halkbank şubesine başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurunuz kısa sürede değerlendirilerek 1 gün içerisinde sonuçlandırılır. Halkbank emekliye kredi yaş sınırı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kredi kullanmanıza engelleyecek olumsuz kredi notunuz olmaması ve emekli kredisi alma şartları açısından bir sorun olmaması halinde aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için 400 0 400 numaralı Halkbank Dialog’dan ya da en yakın Halkbank şubesinden öğrenebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın