Halkbank Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

İhtiyaçlarımızın artık kazanılan parayı aştığı günümüzde taşıt kredisi; hemen hemen herkesin başvurduğu bir yöntemdir. Teknolojinin gelişmesiye birlikte; internet ve telefon bankacılığı sayesinde bu krediye başvurmak mümkündür. Hayalinizdeki arabayı almak için taşıt kredisine başvurmak artık çok kolay.

 

 

Taşıt Kredisi Nedir

Taşıt kredisi nedir diye merak eden kullanıcılar adına belirtilmelidir ki taşıt kredileri araç alımlarında bireylere kolaylık sağlayan, avantajlı faiz oranları oluşturan kredi tutarları olarak ifade edilebilmektedir. Bankaların oluşturduğu ve taşıt kredisi olarak adlandırdığı bu tarz kredi türlerinde bireylerin ve firmaların dikkatli olarak tüm bankaları araştırdıktan sonra işlem yapmalarında fayda bulunmaktadır.

Kredi tutarlarının öğrenilmesi ve faiz oranlarının saptanması noktasında kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlayan Halkbank uzun vade fırsatlarının yanında, %50 ve %70’e kadar faiz indirimleri ile de kullanıcılarını memnun etmek adına taşıt kredilerini yeniden yapılandırmaktadır. Taşıt kredisi hakkında hala detaylı bilgi sahibi olmayanların ise en yakın bir banka şubesine giderek bilgi almalarında ve faiz oranlarını öğrenmelerinde fayda bulunmaktadır.

Halkbankası Taşıt Kredisi

 

 

Beğendiğiniz aracın sıfır ya da ikinci el koşuluna bakmadan; 48 aya kadar vadelerle istediğiniz arabaya sahip olmanız arık mümkün. Üstelik Halkbankası Taşıt Kredisi alan ve aracın kaskosunu da Halkbaktan yaptıran müşteriler indirimli faiz oranları fırsatı yakalıyor.

Sıfır araçlarda nihai fatura tutarı 50 bin TL’lik olan araçlara %70, 50 bin TL’nin üzerinde olan araçlara %50’ye kadar kredi alabilirsiniz.

  1. el araçlarda ise 5 yaşına kadar olan araçlar için kaskonun değeri esas alınır.

Halkbankası Taşıt Kredini ister eşit taksitli, ister artan azalan taksitlerle geri ödemeniz mümkün. Siz de bütçenize hangi vade uygunsa ona göre bir ödeme koşulu beliryebilirsiniz. Üstelik Halkbank size 2 ay erteleme fırsatı sunuyor.

Halkbank Taşıt Kredisine Nasıl Başvurulur 

Halkbank Taşıt Kredisine nasıl başvurulur ; nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, düzenli geliri belgeyen gelir raporu, satın alanacak olan aracın proforma faturası ya da 2 el araç için araç ruhsat ve Motor Araç Tescil ve Trafik Belgesi’le Halkabank şubelerinden başvurabilirsiniz.

Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları Ne Kadardır

Halkbank taşıt kredisi faiz oranları , dönemsel olarak ve ülke genelinde yaşanan ekonomik dalgalanmalara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Faizlerde günümüzde azami tutar olarak 1,15% belirtilirken, belirtilen faiz oranları kredi tutarına, taşıt kredisinin vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın