Halkbank Yeni Yıl Kredisi

 

.

Halkbank bu yılbaşında da hayallerinizi kolayca gerçekleştirerek 2014 yılına mutlu huzurlu ve borçsuz olarak girebilmenize olanak sağlayacak 2014 Yılı Yeni Yıl Kredisi Kampanyası‘nı kullanıma sundu. Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları içerisinde dikkate almanız gereken ve kampanyayı incelemekten yarar sağlayacağınızı düşündüğümüz Halkbank 2014 Yılbaşı Kredisi Kampanyası kapsamında aylık % 0,97‘den başlayan faiz oranları ile Yeni Yıl Kredisi kullanabiliyorsunuz.

.

Halkbank 2014 Yeni Yıl Kredi Kampanyası kapsamında maksimum 60 aya varan vade seçenekleri ile 50.000 TL’ ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kampanya ihtiyaç sahiplerine tercihinize göre farklı ödeme seçenekleri de sunuyor. Kendi finansal durumunuza göre kredi geri ödemelerinizi  ister aylık, ister üçer aylık dönemlerde yapabilir, dilerseniz gelirinizdeki artış beklentinize bağlı olarak yıllık artan/azalan taksitli olarak belirleyebilir veya balon ödemeler ekleyerek toplam ödemelerinizi azaltabilirsiniz. Halkbank’ın Yılbaşı Kredisi Kampanyası ayrıca 5 TL’den başlayan masraf seçeneklerini de sizler için sunuyor…

.

Halkbank‘ın önümüzdeki yılbaşı için hazırlamış olduğu Yeni Yıl Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Halkbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Aralık 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın