Halkbankası Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi

İhtiyaçlarımızın artık kazanılan parayı aştığı şu günlerde herkes ister istemez nakit para sıkıntısı yaşıyor. Böyle zor durumlarda tek çare banka kredilerine başvurmak olarak görülüyor. Tüm bankalarda vatandaşların bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak çeşitli ihtiyaç kredisi kampanyaları mevcut. Fakat önemli olan bu kampanyalar arasından en doğrusunu ve bizler için en avantajlı olanını seçebilmektir.

İhtiyaç kredisi seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar faiz oranları, vade sayıları ve dosya masraflarıdır. Bu özellikler bankadan bankaya büyük oranda değişebilmekle birlikte bazı bankaların yılın belirli dönemlerinde başlatmış oldukları kampanyalar ile daha avantajlı ihtiyaç kredisi seçeneklerine ulaşabilmek mümkün olabilmektedir.

 

 

Hangi Durumlarda İhtiyaç Kredisine Başvurulur?

İhtiyaç kredisi; hemen hemen herkesin başvurduğu bir yöntemdir. Çünkü günümüz koşullarında tüm insanlar hayatın belirli dönemlerinde toplu paraya ihtiyaç duymaktadırlar. Basit anlamda ihtiyaç kredisi kısa vadeli ve düşük miktarlarda nakit ihtiyaçları karşılayan bir kredi türüdür.

En çok kullanılan kredi türlerinden bir tanesi olan ihtiyaç kredisi, çok çeşitli durumlar için kullanılabilir. Genel olarak nakit paraya sıkıştığınızda, herhangi bir şirket için veya iş kurma işlemler ya da bir mülk satın almak dışındaki faaliyetlerinizde kullanabileceğiniz kredi ihtiyaç kredisidir. Miktarı ihtiyacınıza göre değişebilmekle birlikte maksimum çekebileceğiniz kredi tutarı sizin veya hanenizin geliri ve üzerinize kayıtlı mallar ile doğru orantılıdır.

Halkbank Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri birçok kesimden ve farklı mesleklerden insanlar tarafından kullanılmaktadır. Bu meslek gruplarından bir tanesi de sağlıkçılardır. Sektör fark etmeksizin ihtiyacı olan herkesin yanında olan Halkbank; 14 Mart Tıp Bayramı’nda sağlık sektörü çalışanlarını unutmamış, Tıp Bayramı Kredisi kampanyası başlatmıştır.

Tüm sağlık çalışanlarının kullanabileceği Halkbank Tıp Bayramı Kredisi ile sağlık personelleri; 50.000 TL’ye varan kredi miktarlarını, 60 ay vadede geri ödeme fırsatı ile kullanabilecekler. Sağlık sektörüne gönderme yaparak kampanyada dosya masrafı 112TL olarak belirlenmiş.

 

 

İster düşük taksitle, isterseniz ara ödemeli seçenekleri ile alabiliceğiniz kredinin aylık faiz oranı %0.62. Üstelik Halkbankası Tıp Bayramı Kredisi alan müşteriler; arzu ederlerse 2 ay taksitlerini erteyebilirler.

Halkbank Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi Almak İsteyenler Ne Yapmalı?

Halkbank’tan Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisi alacak olan müşteriler ne yapmalı , ilk olarak Halkbank’tan Kredili Mevduat hesabı açtırmalı ve banka tarafından yapılacak hayat sigortası şartlarını kabul etmelidir. Krediyi alabilmek için öncelikli şartlar bunlardır. Daha sonra diğer işlemlere geçilebilecektir.

Halkbank Tıp Bayramı İhtiyaç Kredisine; Halkbank şubelerinden ya da  internet şubesinden başvurabilirsiniz. Üstelik Halkbank internet sitesinde kredinin özel koşulları dahil tüm kredi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Siz de bir sağlık çalışanıysanız ve nakit paraya ihtiyacınız varsa Halkbank’ın sağlık personellerine özel olarak sunmuş olduğu bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanmanız yararlı olacaktır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın