Halkbankası’ndan Mini Kredi

İnsanlık halidir, ihtiyaçlarımız bitmez tükenmez. Her an değişen hayat koşulları karşısında bir anda isteklerimiz ve taleplerimiz büyük değişiklikler yaşayabilmektedir ve bu durumda da ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere finansal yetersizliklerimiz söz konusu olabilir. Bu durumlarda ise eğer ihtiyacımız olan şeyin acilliği söz konusu ise finansal destek almak üzere bankalara başvururuz. Bankalardan kredi alabilir ve ihtiyacımızı giderebiliriz.

Bankalar, tüketicilerin bireysel ihtiyaçları için kullanabilmeleri için onlara ihtiyaç kredisi adı verilen krediyi sağlarlar. Bu kredide vade süresi kısadır ve kullanılabilecek tutarda belirli bir miktara kadardır. Bu kredi için belirli bir faiz oranı uygulanır ve krediyi kullanan kişi aylık taksitlerle krediyi geri öderken faiz tutarını da öder ve vade sonunda bankaya, aldığı kredi tutarından daha yüksek meblağda bir ödeme yapar.

İhtiyacımıza göre edineceğimiz kredinin meblağı ve vadesi çok önemlidir. Zira alacağımız kredinin geri ödemelerini yaparken, eğer ihtiyacımız olandan ve bütçemizden çok fazla bir kredi almışsak zorluklar yaşayabiliriz. Bu zorluğu yaşamamak için ihtiyacımız olan finansal destekten daha fazlasını talep etmemekte fayda vardır. Bu krediyi tercih ederken de ödeme planını, faiz oranını ve vade süresini de dikkate almalıyız. Aksi takdirde geri ödeme konusunda sorun yaşayarak bankalar ile ilişkilerimizde zedelenmelere neden olabiliriz.

En Mini, En Yeterli Kredi

Bugün ihtiyaç kredisi imkanı sunan çok sayıda banka ve bu krediye bağlı çok sayıda kampanya bulunmaktadır. Biz, kendimize en uygun olan krediyi tercih edeceğimizden olağan en küçük tutar ve faiz oranını tespit etmeliyiz. Bu yönden eğer ihtiyaçlarınız küçükse ve düşük bir kredi alternatifi arıyorsanız o halde Halk Bankası’nın Mini Kredi kampanyası ile tanışabilirsiniz.

Küçük çaplı ihtiyaçlar için mini kredi veren bankalar arasında yer alan Halk Bankası, Kredi mini kampanyası ile düşük tutarlı ve kısa vadeli ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. Halk Bankası’nın sunduğu bu krediden faydalanmayı düşünüyorsanız Halkbank 5000 tl faizsiz kredi kampanyasının hesaplamasını yapabiliriz;

Halk Bank kredi mini kampanyası kapsamında 5.000 TL tutarında ihtiyaç kredisini 10 ay vade ile almanız durumunda uygulanacak olan faiz oranı %1.10’dur. Bu kredi için ödeyeceğiniz kredi tahsis tutarı 26,25 TL’dir ve yıllık maliyet oranınız %18.4224’tür. Aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 540,44 TL olarak gerçekleşecektir.

Eğer bu değerlendirme kapsamında Halkbank 5 bin tl faizsiz kredi kampanyasından faydalanmak istiyorsanız size en yakın Halk Bankası şubesine sizden talep edilen belgelerle giderek, bireysel bankacılık hizmetlerinden anında başvurunuzu gerçekleştirerek, kredinizi edinebilir, mini ihtiyaçlarınız için mini krediyi kullanabilirsiniz.

İsterseniz bu kredi kampanyasına başvurmadan önce Halk Bankası telefon bankacılığı hizmetlerinden destek alarak, kampanya hakkında daha fazla bilgi alabilir ve başvuru öncesinde detaylı bilgileri edinip, gerekli belgeleri öğrenerek başvurunuzu anında şubeye giderek gerçekleştirebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın