Halkbank’tan Serinleten Yaz Kredisi Kampanyası

 

Halkbank yaz aylarında Serinleten Yaz Kredisi Kampanyası sloganı ile yeni bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında her türlü nakit ihtiyaçlarınız için aylık % 0,50’den başlayan faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz.   Serinleten Yaz Kredisi Kampanyası ile Halkbank kredi kullanacaklara her türlü ödeme kolaylığını da sağlıyor. Kampanya dahilinde dilerseniz aylık dilerseniz de üçer aylık dönemlerde ödeyebilirsiniz.. Yine sizin isteğinize bağlı olarak  gelirinizdeki artış beklentinize göre yıllık artan/azalan taksitler de belirleyebiliyor veyahut balon ödemeler ekleyerek toplam ödemelerinizi azaltabiliyorsunuz.

60 aya kadar vade seçenekleri ile maksimum 30 bin TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz Halkbank Yaz Kredisi Kampanyası ile her türlü yaz ihtiyaçlarınızı finanse edebilirsiniz. Tatil için ya da ev eşyalarınızı yenilemek için kullanabileceğiniz Halkbank Yaz Kredisi üstelik sizlere Eylül ayında ödemeye başlama fırsatı da sunuyor.

Halkbank’ın yaz aylarına özel olarak düzenlemiş olduğu Halkbank’tan Serinleten Yaz Kredisi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgilere Halkbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2012

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın