ING Bank 99 TL Taksitle 7000 TL Kredi Veriyor

ING Bank yeni düzenlemiş olduğu “Şubat Kredisi” kampanyası kapsamında günde 99 Lira’dan başlayan taksitlerle 7 bin Lira kredi kullandırıyor. Televizyon kanallarında bankadaki bir görevli ile asker arkadaşı ya da süt annesi çıkmaya çalışarak bankada bir tanıdık arayan karakterle artık bankalarda kredi kullanmanın ne denli zorlaştığını anlatmaya çalışan ING Bank, Uygun Koşullarda Kredi kullanmak için artık bir tanıdığa ihitiyacın yok sloganı ile adından söz ettireceğe benziyor.

.

ING Bank Şubat Kredi Kampanyası kapsamında 14 bin Lira’ya kadar olan bütün ihtiyaçlarınız için kredi kullanabiliyorsunuz. Üstelik başka bankalarda kredisi onaylanmayan ya da evrak ve formalitelerden sıkılanların da kolayca kredi kullanabilecekleri kampanya dahilinde aylık kredi faizi % 1,09 olarak belirlenmiş. Kredi kampanyasının en iddialı taraflarından biri de sadece nüfus cüzdanı ile kredi kullandırması ve aynı gün kredinizin onaylanıp hesabınıza geçilmesi…

.

Acil Kredi ihtiyacı olanların çok hızlı ve kolay bir şekilde başvurabilecekleri ING Bank Şubat Kredisi, saat 12:00’ye kadar başvurulması halinde aynı gün onaylanıp hesabınıza geçiliyor. Siz de aynı gün kredinizi kullanıp acil sıkıntılarınızı giderebiliyorsunuz. Hemen kredi kullanmam lazım diyen, acil paraya ihtiyaç duyanlar da ING Bank’ın ayda 99 TL ‘den başlayan taksitlerle kredi kullandıracağı ING Bank Şubat Kredisi’ne başvurabilirler.

.

Şimdi ING Bank’ın yeni kredi kampanyasının en iddialı tarafını sizlere duyuruyoruz. ING Bank Şubat Kredisi’ne başvurmak için bankaya girmenize gerek yok. Sms ile kredi başvurusunda bulunmanıza da gerek yok. Telefon Bankacılığı ile uzun uzun sıra beklemenize de gerek yok… ING Bank Şubat Kredisi’ne sadece bir tıkla form doldurarak başvurabilirsiniz. Daha sonra sadece Nüfus cüzdanınız ile onaylanan kredinizi almaya, paranızı çekmeye banka şubesine gidersiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın