ING Bank Borç Transfer Kredisi

Bankalara kredi borcu olup kredi taksitlerini ödemekte zorluk çekenler için iyi haber ING Bank’tan geldi. ING Bank Borç Transfer Kredisi ile daha önce başka bankalardan daha yüksek faiz oranlarıyla kredi kullanmış kişiler de kredilerini daha düşük faiz oranları ile transfer etme imkanı buluyorlar. İşte oldukça uygun bir faiz oranı ile borçlanma ve borç transferi imkanı sunan ING Bank Borç Transfer Kredisi’nin detayları..

ING Bank Borç Transfer Kredisi

Son dönemde ardı ardına gerçekleştirmiş olduğu faiz indirimleri ile hem ihtiyaç kredilerinde hem de konut kredisinde en düşün faiz oranı sunan bankalar arasında yer alan ING Bank, şimdi de nakite ihtiyaç duyanlar ile daha önce kredi kullanıp kredisini daha düşük faiz oranı ile yeniden yapılandırmak isteyenlere fırsat sunuyor. ING Bank ile hem yeni kredi kullanmak avantajlı hem de borç transferi yapmak oldukça avantajlı..

ING Bank Borç Transfer Kredisi’nde aylık kredi faiz oranı % 0,99 olarak belirlenmiş ve yüzde birin de altına çekilerek oldukça avantajlı bir konuma gelmiş. Kampanyadan hem yeni kredi kullanmak isteyenler yararlanabiliyor hem de kredi borç transferi yapmak isteyenler faydalanabiliyor.

Borç Transfer Kredisi Hesaplama

Kampanya kapsamında kredi kullanacak kişilerin kredi notuna göre kredi faiz oranı değişiklik gösteriyor. Kampanyada % 0,99 faiz oranından tüm vadelerde KKB skoru 1850 ve üzeri müşteriler yararlanabiliyor. Bizler de en düşük faiz oran olan yüzde 0,99 üzerinden çeşitli hesaplamalar yapacağız.

ING Bank ‘tan kampanya kapsamında 12 ay taksitle 5000 TL kredi kullanıldığında aylık kredi ödemeleri 450 TL oluyor. Aynı tutardaki kredinin 36 ay taksitle kullanılması halinde aylık taksitler 172 TL olurken, 60 ay vade ile 5000 TL kredi kullanılması durumunda aylık taksit ödemeleri 117 TL oluyor.

ING Bank Borç Transfer Kredisi

Yine kampanya kapsamında 12 vade ile 10 bin TL kredi kullanılması halinde aylık kredi taksitleri 899 TL olurken, aynı tutardaki kredinin 36 ay taksitle kullanılması halinde aylık taksitler 343 TL, 60 ay vade ile kullanılması halinde ise 234 TL oluyor.

60 ay taksitle 15.000 Lira kredi kullanıldığında aylık 351 TL taksit ödemeniz gerekiyor. Bu kredi için yaklaşık 826 TL sigorta ödemesi yapmanız gerekirken kredinin yıllık toplam maliyet oranı % 15,4957 oluyor.

Kampanya kapsamında kullanılacak 12 ay taksitli 20.000 TL kredinin aylık taksit ödemeleri 1798 TL olurken, aynı kredinin 36 ay taksitle kullanılması halinde 686 TL ve 60 ay vade ile kullanılması halinde ise aylık kredi taksitleri 468 TL oluyor.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın