ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

2007 yılından beri bankacılık hizmeti sunmaya devam eden ING bank ihtiyaç sahiplerine özel kredi vermektedir. İhtiyaç kredisi veren banka bunu düşük faiz oranı uygulayarak vermektedir.

En düşük 5.000 TL kredi veren ING bank bu krediye %1,84 oranında faiz uygulamaktadır. Aldığınız 5.000 TL değerindeki krediyi 48 aya varan vade ile ödeyebilmektesiniz. ING bank kredi seçeneklerinden biri de 7.500 TL, diğer seçenekler 10.000 TL ve 20.000 TL olarak belirtilmiştir.

7.500 TL krediye %1,59 faiz oranı uygulanmaktadır. Aldığınız bu krediyi 48 ay taksit seçeneğiyle ödeyebilmektesiniz. İhtiyacınıza yönelik kredi imkanları ING banktan geliyor.

10.000 TL değerinde kredi alanlar için uygulanan faiz oranı %1,09 olarak belirlenmiştir. Bankanın en düşük faizi bu miktara uygulanmaktadır. En son olarak verilen 20.000 TL değerindeki krediye uygulanan faiz oranı da %1,59 olarak belirlenmiştir. Alınan tüm krediler 48 ay vade seçeneğiyle ödenebilmektedir.

ING bank kredi başvurusu sms yoluyla yapılabildiği gibi internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Eğer bunlarla başvuru yapamadıysanız bankanın şubesinden müşteri hizmetlerinden de başvurunuzu yapabilmektesiniz.

ING Bank Kredi Kartı Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir? Hangi Belgeler Gerekir?

ING bank kredi kartı başvurusu yaparak kredi alabilirsiniz. Bu başvuruları internet üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Bankadan kredi kartı almak oldukça kolay. Başvuru yaparken en önemli kısım reşit olmanızın gerekliliğidir. Reşit olmayanlar kredi kartı alamamaktadır.

Eğer reşitseniz bu durumda belirli bir gelirinizin olmasın gerekmektedir. Gelir belgesi ve nüfus cüzdanı bilgilerinizle kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu takip etmek için bankanın internet sitesinden takip edebilirsiniz.

ING Bank Kredi İmkanları Nelerdir?

ING bank işçiye, emekçiye, yeni girişimciye ve daha birçok kişiye kredi vermektedir. Ayrıca ing bank kredi başvurusu cepten yapılabilmektedir. Bu kadar kolaylıklar sağlayan banka verdiği kredilere de düşük faiz oranı uygulamaktadır.

ING bank ihtiyaç kredisinden tut yeni girişimcilere destek amaçlı KOBİ kredileri de vermektedir. İng kredi başvurusu yapmak isteyenler almak istediği krediyi belirleyerek internet üzerinden veya şubelerden gerekli belgeleri öğrenebilir ve ona göre başvuru da bulunabilir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın