Ing Bank Kişiye Özel Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

Müşterilerinin finansal durumlarını yönetirken onlara en cazip ve en uygun çözümleri üretmeyi kendisine vizyon olarak belirlemiş bir banka olan ING Bank vizyonunu gerçekleştirebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Müşterileri için pek çok kampanya ve krediler üreten ING Bank bireysel müşterileri için kişiye özel faiz oranları olan bir ihtiyaç kredisi geliştirmiştir.

Türkiye de ki bankalar arasında yaptığı kampanyalar arasında adından sıkça söz ettiren ING Bank kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi ile bireysel müşterilerine en az 4.000 TL en çok da 100.000 TL vermektedir. Kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi için aynı zamanda da 36 aya varan vade imkanları sunuyor.

Normal de herkese aynı miktar faiz uygulamasını bu sefer uygulamamış ING Bank ve müşterilerinin kredi notlarına göre faiz oranlarını belirliyor. Kredi notu yüksek olan müşterilerine daha düşük faiz oranları uygularken kredi notu düşük olan müşterilerine ise kredi notu yüksek olan müşterilerine oranla daha yüksek faiz oranları uygulamaktadır. Bu şekilde sözünün eri olan müşterilerini daha düşük faiz oranları ile ödüllendirmiş oluyor. Kredi notu 1850 ‘ nin üzerinde olan müşterilerine 0.99 oranında oldukça düşük bir faiz oranını uyguluyor. Kredi notu 1700 ve 1849 arasında olan müşterilerine belirlediği faiz oranı ise %1.29 iken kredi notu 1600 ve 1699 arasında olan müşterilerine %1.39 oranında faiz oranı uygulaması yapıyor.

ING Bank’ ın kredisine başvurmak isteyenler internet bankacılığını ya da ING Bank kredi başvurusu cepten yapabilme yöntemini kullanabilirler.

Nakit paraya ihtiyacı olan müşteriler bu işlerini internet ve telefon yoluyla öğrenebileceği gibi kendinize en yakın ING Bank şubesine giderek ING Bank kredi hesaplama işlemini ING Bank personellerinin yardımı ile öğrenebilirsiniz.

ING Bank kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisinin yanı sıra ING Bank’ ın müşterilerine sunduğu ING Bank konut kredi hesaplama,ING Bank taşıt kredisi hesaplama, ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama ve diğer ihtiyaç kredilerini hesaplama işlemini ING Bank’ ın internet bankacılığı sayesinde ya da ING Bank şubelerine giderek bilgi alabilir ya da uygulamaya koyabilirsiniz.

Kişiye özel faiz oranlı kredi hesaplama işlemi için sigorta masrafı istenilmekte olup müşterinin yaşına ve kredi tutarına göre değişiklik yaşanmaktadır. Kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi kullanılırken sigorta primleri hesaplanılmamıştır. Aynı zaman da ilk olarak kredi başvurusu esnasında bir defaya özgü kredi tutarı miktarı üzerinden %0.5 miktarında tahsis ücreti istenilmektedir. (tahsis ücretine BSMV oranı dahil edilmemiştir.)

ING Bank kişiye özel ihtiyaç kredisi sayesinde ING Bank’ın uzman olan personel kadrosunun yardımıyla bütçenize göre olan en uygun krediyi kullanarak ihtiyacınız olan nakit parayı elde edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın