İnternetten Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar

Banka şubesine gitmeden, internetten online kredi başvurusu yapılabilen bankaları araştırdık. Aşağıda gösterdiğimiz bankalara evinizde oturduğunuz yerden, web sitelerine girip online olarak başvuru formunu doldurabilir, kısa zamanda kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz, başvuru formunda belirttiğiniz cep telefonu numaranıza mesajla bildiriliyor.

İnternetten kredi başvurusunun, banka şubesinden başvuru ile hiçbir farkı yok. İnternetten başvurunuzu çok daha kolay, sıra beklemeden yapabileceğiniz için online kredi başvurusunu tavsiye ediyoruz. Kredi talebinizin olumlu sonuçlanması halinde banka tarafından adresinize gerekli belgeler imzalamanız için gönderilir veya siz daha sonra banka şubesine giderek gerekli evrakları imzalayabilirsiniz.

Online Kredi Başvurusu 2018

Garanti Bankası: 4 adımdan oluşan kredi başvuru formundaki gerekli bilgileri ve istediğiniz kredi tutarını girerek anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası Online Kredi başvurusu yapmak için internetten yararlanabilir, bilgisayar ya da cep telefonunuzdan kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz.

ING Bank: 3 adımdan oluşan kolayca başvuru yapabileceğiniz ING Bank kredi başvuru formu ile kredi kullanmak sadece birkaç dakikanızı alacak.

QNB Finansbank: 48 ay vadeye kadar 35.000 TL kredi başvurunuzu online yapabilirsiniz. QNB Finansbank online kredi başvurusu da en kolay kredi başvurusu yapabileceğiniz seçeneklerden birisi.

Denizbank: %1,04 faiz oranlarından başlayan 48 aya kadar vadelere varan kredi başvurunuzu Denizbank’tan yapabilirsiniz. Denizbank online kredi başvurusu için Denizbank internet sitesini, Denizbank mobil şubeyi ya da Denizbank İnternet şubesini kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi: Online kredi başvurunuzun sonucu 5 dakika içerisinde cep telefonunuza mesajla bildiriliyor. Yapı Kredi online kredi de internetten kolayca kredi başvurusu imkanı sağlayan kampanyalardan.

Odeabank: %1,39’dan başlayan 48 aya kadar vade imkanlarından faydalanmak için internetten başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank: Tek aşamalı formdan oluşan formu doldurarak çok kısa sürede kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şekerbank online kredi başvurusu yapmak sadece 1 dakikanızı alacak.

TEB: %1,49’dan başlayan uygun faiz oranları ve 48 aya kadar vade imkanlarından yararlanmak için internetten kredi başvurusu yapabilirsiniz. TEB online kredi başvurusunu TEB internet sitesinden ya da CEPTETEB internet sitesinden yapabiliyorsunuz.

Aktifbank: 48 ay vade seçenekleriyle 30.000 TL’ye kadar kredi başvurunuzu internetten yapabilirsiniz. Aktifbank online kredi N Kolay Kredi markası ile adını hepimize duyurdu. Bu seçeneği özellikle kredi notu düşük olanlar tercih edebilirler.

Fibabanka: %1,55 faiz oranı, 48 ay vade imkanı, 30.000 TL’ye kadar kredi kullanma şansı. Fibabanka online kredi başvurusu yapmak da çok kolay. İnternetten kredi başvurusu yapmak sadece dakikalarınızı alacak.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İnternetten Online Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar (1 Yorum)