İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

 

İş Bankası her yıl geleneksel olarak düzenlediği Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasını bu yıl da “Nerede o eski bayramlar diyenleri de memnun edecek kredi sloganı ile kullanıma sundu. 17 Ağustos  tarihine kadar geçerli olacak İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası kapsamında aylık % 0,59 faiz oranı ile kredi kullanmanız mümkün…

.

Ramazan ve bayram ihtiyaçlarınızı uygun koşullarla karşılayabileceğiniz ve hayatınızı kolaylaştıracak İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi ile 60 aya kadar vade seçeneği ile 30.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Tüm emekliler, serbest meslek sahipleri ve ücretli çalışanların yararlanabileceği Geleneksel Bayram Kredisi çerçevesinde ayda 0,59 faiz oranı ile ve 12 ay vade ile 5.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

.

İş Bankası’nın her bayramda geleneksel hale getirdiği İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası’nın Ramazan Bayramı için yeni düzenlediği bu kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2012

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın