İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Günümüzde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok bankanın çeşitli kampanyaları ve ihtiyaç kredileri mevcut. İş bankası ihtiyaç kredisi de bunlardan bir tanesi. Fakat kredi kullanma esnasında akılları en çok kurcalayan ve kafalarda soru işareti bırakan unsurlar faiz oranı, geri ödenecek para ve ödeme planıdır.

Peki, Kafanızdaki Soru İşaretlerine Nasıl Cevap Bulabileceksiniz?

Burada İş Bankasının müşterilerine sağlamış olduğu kolaylıklar vardır. Bunun için İş bankası kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Kredi hesaplama işlemi yapmak için internet üzerinden ya da akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama ile İş bankası kredi hesaplama aracına ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine cep telefonunuzdan İş bankası kredi başvurusu sms yoluyla da yapılabilir. Yapacağınız kredi hesaplamasından sonra düşündüğünüz kredi miktarının, faiz oranını hesaplamak çok hızlı ve pratik bir şekilde olacaktır. Kredinizin faiz oranına ve hesaplama detaylarına bu şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece kredi kullanmadan önce kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmuş olacaksınız. Nakit ihtiyaçlarınız karşılamak üzere çekeceğiniz krediyi kendi belirleyeceğiniz şartlar doğrultusunda kullanabileceksiniz. İşte tüm bu bilgiler doğrultusunda İş bankası kredisi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız mevcut faiz oranlarının ne kadar uygun olduğunu zaten göreceksiniz.

Güzel Bir Bayram Geçirmek İçin;

Ramazan ayının bitmesiyle beraber gelecek olan bayramda, stresinizi azaltmak, yoğun iş temposunun vermiş olduğu yorgunluğu üzerinizden atmak için tatile gitmeyi düşünebilirsiniz. Uzun zamandır göremediğiniz ve sizden uzakta yaşayan akrabalarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Günlük hayatın vermiş olduğu meşguliyetten dolayı pek vakit ayıramadığınız ailenizle sevinçli ve mutlu bir bayram geçirmeyi dileyebilirsiniz. Tüm bu isteklerinizi gerçekleştirmek için her türlü imkânı sağladınız fakat nakit problemi yaşıyorsanız ve bunun üstesinden gelmek için bir arayış içindeyseniz İş bankası size yetecektir.

İş bankası, nakit ihtiyaçlarınızın karşılanmasının zor olduğu bugünlerde sizlere destek verebilmek için bütün imkânları seferber etmiştir. İş bankası düşük faiz oranlı uygun krediler kampanyası ile siz değerli müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Üstelik İş bankası kredi başvurusu internetin olduğu her yerden ve her an internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilir. Ayrıca telefon bankacılığı, İş bankası ATM’leri ve tüm İş bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu İçin Gerekli Koşullar;

 • Kredi çekme için 18 yaşından büyük olunmalı, banka sicili ve risk değerlendirmesinde olumsuzluk olmamalıdır.
 • Gelir belgelenmelidir.
 • Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin yarısını geçmemelidir.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport
 • Gerekli görülmesi halinde adres teyidi amaçlı belge talep edilebilir.
 • Gelir durumunu gösterir belge;
 1. Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren iş yeri tarafından onaylanan belge
 2. Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası
 3. Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı örneği
 4. Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
 5. Emekliler: Hesap cüzdanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın