İş Bankası’ndan %1,23’ten Başlayan Oranlarla Kredi

Günümüzde insanlar hayallerine daha çabuk ve kolay ulaşabilmek için, konut, taşıt ya da eğitim kredisi almaktadırlar. Bankalar insanların hayallerini gerçekleştirmek için bir çok avantajlı kredi fırsatı sunmaktadır. Türkiye İş Bankası Cumhuriyet döneminde Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1924 yılında kurulan ilk ulusal bankadır. Ayrıca Türkiye İş Bankası ticari ve bireysel bankacılık hizmeti veren en büyük özel banka olarak tanınmaktadır.

İş bankası önder ve güvenilir bir banka olmayı bölgesel ve finansal anlamda  bu tutumunu sürdürmeyi bankanın vizyonu olarak belirtmiştir. Buna istinaden hissedar, müşteri ve çalışanlar tarafından tercih edilir. İş bankası kredi oranları insanların bütçesi için en uygun bankalar arasında yer aldığı için kredi alma konusunda en çok tercih edilen bankalardan biri iş bankasıdır. İş Bankası her türlü ihtiyacınız için % 1,23’ten başlayan aynı zamanda da 48 aya varıncaya kadar vadeli kredi fırsatları sunmaktadır. Bu kampanya 31 Mayısa kadar devam edecektir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İş bankası hayalleri ve hedefleri gerçekleştirme hususunda başarılı bir banka olmaktan öteye gider. Hayaliniz bilgisayar, telefon ya da uzun zamandır planladığınız bir tatilse bile iş bankasının avantajlı kredileri sayesinde hepsine kolayca ulaşabilirsiniz. Önemli olan istediğiniz hedefin hangisi olduğuna karar vermektir. İş bankası ihtiyaç kredisi için iş bankasının internet sitesinden, internet şubeden veya herhangi bir iş bankası şubesinden başvuruyu yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu İçin Yapılması Gereken Adımlar Nelerdir?

Kolay bir sistem ile başvuru yapmak isterseniz İşcep mobil uygulamadan, mesaj yolu ile 4402’ye sms gönderimi yaparak ya da telefon şubesinden ve iş bankası bankamatiklerinden kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş bankası kredi başvurusu için yapılması gerekenler detaylı olarak şu şekilde aktarılabilir;

  • İş bankasının internet sitesine giriş yapın, açılan ana sayfada Bireysel, Özel, Kobi, Ticari ve Hakkımızda olmak üzere 5 başlık göreceksiniz. Bireysel seçeneğinin üzerine geldiğinizde alternatifler arasından krediler seçeneğini tıklayın.
  • Açılan sayfanın en üst sağ kısmında olan ‘’ Anında Kredi’’ seçeneğini seçerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Bir başka seçenek olan cep telefonu ile başvuruyu kolayca yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdaki mesajlara gidiğinizde mesaj içeriğine, Nakit, Tc No, Kredi Tutarını ve Aylık gelir ücretinizi her kelime arasında boşluk bırakarak 4402’ye sms yoluyla gönderebilirsiniz.
  • Bankamatik başvuru için kartlı işlem menüsüne girin ‘’daha fazlası’’ seçeneğinden ‘’başvurular’’ kısmını tıklayın ‘’Kredi’’ ya da Kartsız işlem menüsünden ‘’başvurular’’ alanından kredi adımlarını takip edebilirsiniz.
  • Telefonla başvuru yapmak için 0 850 724 07 24 numarasını arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Kredi başvurunuzu hangi alternatif ile yaparsanız yapın çok kısa süre içerisinde kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
  • Son olarak bireysel kredi başvurusu için gerekli evraklar ise; Başvuru formu, kimlik fotokopisi veya sürücü belgesinin aslı, fotokopisi ve gelir durumu gösteren belge gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın