İş Bankası’ndan Abdullah Kiğılı’da İlave 2 Taksit Fırsatı!

İndirim fırsatı İş Bankası’ndan geliyor. İş bankası kredi kampanyaları dışında da birçok mağazada indirim fırsatı sağlıyor. Kiğılı mağazasıyla anlaşma yapan İş Bankası alışverişinizi taksitlendirebildiği gibi aynı zamanda size mağazada yaptığınız 150 TL ve üzeri tüm alışverişinizde 25 TL hediye sunuyor. Yapacağınız alışveriş sonunda İş Bankası ile ödeyecekseniz ödemelerinize artı olarak 2 taksit daha eklemektedir.

2017 yılında Kiğılı ile anlaşma yapan İş Bankası bunu 2013 ve 2014 yıllarında da yapmıştı. 5-18 Haziran da geçerli olan bu indirimi internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası ile yaptığınız alışverişleriniz de kargo da ücretsiz şekilde olmaktadır.

Kiğılı mağazalarından internet üzerinden yapacağınız alışveriş için belirli şartlar vardır. Müşteri numaranız veya kimlik numaranızla hediye paketi kısmına tıklamanız ve kodunuzu almanız gerekmektedir. İş Bankası müşterisi olanların kullanabileceği bu kampanya için referans kodunuzu mağazanın internet sitesinde yaptığınız alışveriş sonrası kodu girerek indirimden ve taksitten yararlanabilmektesiniz.

İş Bankası ile anlaşan Kiğılı mağazasından yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz kampanyanın son tarihi 25 Haziran’a kadardır. Daha önceki yıllarda da bu mağaza ile anlaşan İş Bankası müşteri memnuniyetini iyi bir şekilde sağlamıştır. Kiğılı mağazası iş adamlarının tercih ettiği kaliteli ürünler sunan bir mağazadır. Fiyatları biraz pahalı olsa da indirim ve fırsatlarla İş Bankası size yardımcı olmaktadır.

İş Bankası Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır? Faiz Oranları Nelerdir?

İş bankası mağazalarla anlaşma yapmakta taksitlendirme imkânı değil de direkt kredi fırsatı sunmaktadır. İş Bankası alışveriş kredisi tüm alışverişleriniz de yardımcı olmaktadır. Giyimden beyaz eşyaya kadar istediğiniz her eşyayı almanızı sağlayan alışveriş kredisine uygulanan faiz oranı da oldukça düşüktür. Alışveriş kredisi alanlar için en düşük faiz oranı %1,50 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası alışveriş kredisi yaptığınız alışverişin faturasını göstererek hemen ödemenize yardım etmektedir. Alışveriş kredisinden alabileceğiniz en düşük miktar 1.000 TL olarak belirlenmiştir. 10.000 TL ye kadar çıkmaktadır. Müşterilerin memnuniyetini kazanan ve tercih edilen kredilerden biri olmayı başarmış olan kredi birçok mağaza ile anlaşmalıdır.

İş Bankası Kredi Fırsatları Nelerdir?

İş Bankası alışverişlerinizde yardım ettiği gibi yeni iş kurmanıza veya taşıt almanıza da yardım etmektedir. İhtiyaç kredisi adı altında iş bankası kredileri oldukça uygun faiz oranlarına sahiptir. İhtiyaç kredileri adı altında bireysel kredi fırsatları, emeklilere özel emekli kredisi fırsatı, acil krediye ihtiyaç duyanlara anında kredi fırsatı gibi birçok kredi fırsatı sunmaktadır.

En düşük faiz oranlarıyla müşteriye bankacılık hizmeti veren İş Bankası yıllardır tercih edilen bankalardan biri olmayı başarmıştır. Sadece işçiye veya emekçiye değil yeni iş kurmak isteyenlere de KOBİ adı altında kredi veren banka bu işi 1920 yıllarından beri yapmaktadır. Vatandaşın tercih ettiği köklü bankalardan biridir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın