İşbankası Eğitim Kredisi Başvuru Şartları

Üniversiteye giriş sınavı sonuçları açıklandı, sıralamalar belli oldu şimdi de hangi okul iyidir, hangi fakülte, hangi bölüm seçilmeli dertleri başladı. Son yıllarda artan Özel Üniversite sayısı özellikle cazip fırsatlar sunarak, öğrencileri kendilerine çekmeye çabalıyor. Ancak veliler, bu üniversitelerin vereceği eğitim ve koşullar kadar ücretlerini de detaylıca inceliyorlar. Bütçeleri bazında seçim yapmaya da öncelik vermek istiyorlar. Ancak, eğitim konusunda oldukça aktif projeler ve destekler ile farkını ortaya koyan İş Bankası, Eğitim Kredisi Şartları ile de farkını ortaya koymaktadır.

İş Bankası eğitim kredisi şartları, sadece özel üniversite öğrencilerinin velileri için değil, eğitim konusunda çocukları için en iyisini isteyen her veli için oldukça uygun koşullar sunmaktadır. Kreşten anaokuluna, ilk okuldan liseye kadar ki eğitim serüveninde de çocuklarının eğitimlerini en kaliteli şekilde almasını isteyen veliler içinde fırsatlar oldukça uygundur. Üstelik, İş Bankası eğitim kredisi başvuru şartları ile de oldukça uygun koşullar sunmaktadır.

Başvuru Şartları

Yukarıda bahsettiklerimizin ışığında, günümüzde eğitimin pahalı bir süreç olduğunu ve bu süreç için velilerin belli desteklere ihtiyaçları olduğu oldukça nettir. Faizsiz eğitim kredisi arzusuyla araştırma yapan velilerin bu konuda yaşadıkları hayal kırıklığını, İş Bankası eğitim kredisinin uygun faiz şartları ile velilere yeni bir umut olmaktadır. 36 aya varan vade imkanı ve %1,50 faiz oranı ile piyasada ki diğer krediler nazarında farklı olduğunu gözler önüne seriyor. Başvuru içinse, İş Bankası eğitim kredisine başvuracak kişinin;

*Başvuru Formu

*Nüfus cüzdanı ve ya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

*Gelir durumunu gösteren belge

*Eğitim bedelini gösterir fatura aslı ve/veya öğrenci kayıt belgesi ve/veya okul ücretini gösterir belge

gibi evrakları toplayarak bir İşBankası şubesine gitmesi yeterli olacaktır.

Krediyle Eğitim mi Olur?

Bir çok kişinin aklındaki bir diğer soru da bu. Neden olmasın? Eğer, amacımız çocuğumuza iyi bir eğitim ve daha kaliteli bir gelecek sunmak ise her türlü fedakarlığı her ebeveyn elinden gelenin fazlası ile göstermektedir. Her ebeveyn, çocuğu olduktan sonra en çok onun için çalıştığını söyler durur. Böyle olunca da çocuklarının iyi bir geleceğe sahip olabilmeleri için gerekli olan parayı bir anda karşılayamayan veliler, eğitim kredisine yöneliyor.

Faizsiz eğitim kredisine öncelik verilse de, günümüz koşullarında artık böyle bir krediyi bulmak imkansıza yakın olduğunu bilen veliler İş Bankası eğitim kredisi şartlarını inceledikten sonra en uygununu bulmanın mutluluğuyla, çocuklarının geleceğine katkı için hemen İş bankası eğitim kredisi başvuru şartlarını inceleyerek gerekli adımları atıyor. Eğitim konusunda en hassas banka olarak bilinen İş Bankası, velilere kolay kredi imkanı, eğitim sürecinde ki öğrencilere de umut olmaya bu noktada destek olmaya devam etmektedir. Siz de çocuğunuzun seçeceği okulda para derdine düşmeden, hayallerinde ki bölümü okumasında destek için bir İş Bankası şubesine uğrayın.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 20 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın