İşbankası Kredi Kartları Nelerdir?

İş Bankası herkesin durumuna ve bütçesine göre kredi kartları geliştirerek yaşamlarını kolaylaştırma konusunda birçok adım atmıştır. İş Banka’sının kredi kartlarının çeşitliliği bu bakış açısını destekler niteliktedir. Her kartın farklı limitleri ve avantajları ile birçok kesimin ihtiyaçlarını giderme konusunda yanında olmuştur. İş Bankası kredi kartı başvurusu için bankanın internet sitesinden hızlı kredi başvurusu bölümünü doldurarak kredi kartınız için en hızlı yolu seçmiş olursunuz. Ya da müşterisi hizmetlerini arayaraktan kredi kartlarınıza sahip olabilirsiniz. Şimdi İş Banka’sının kredi kartlarına bir göz atalım.

Maximum Kart: Türkiye de 200.000 binden fazla üye işyerleri ile anlaşma sağlayarak sizlere uygun taksit seçenekleriyle alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Ayrıca yaptığınız alışverişlerden elde ettiğiniz maxipuanlarla bedava alışveriş yapma imkanı da sunuyor. Sadece yurtiçinde değil yurtdışında da kullanabileceğiniz maximum kartla maxipuan toplamanız mümkün. Yurtdışında maxiumum kart VISA/MasterCard amblemi taşıyan her yerde geçerli.

Maximum Premier Kart: Maximum kartla aynı avantajlara sahip olan bu kartın önemli özelliği yurtdışında yaptığınız alışverişlerinizde ödeme zamanı geldiğinde kur riskinden faydalanmamasıdır.

Maximum Gold Kart: Yurtiçi ve yurtdışında kullanılan bu kart ister TL ister döviz üzerinde yaptığınız harcamaların hepsini TL bazında izlemenize olanak sağlamaktadır. Yurtdışında döviz üzerinden yaptığınız harcamaların hesap özetini ayrı olarak size sunmaktadır. Ayrıca toplam döviz borcu üzerinden ödeme yapma imkanı vermektedir.

İş’te Üniversiteli: 18 yaşını doldurmuş lisan ve lisansüstü eğitim yapan tüm öğrenciler için hazırlanmış bir karttır. Anlaşmalı markalarla alışveriş yapıp maxipuan biriktirip ve doya doya bedava alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. İş’te Üniversiteli karta sahip olmak için cep telefonunuzdan ÜNİK boşluk T.C numaranızı yazıp 4402’ye sms göndermeniz yeterlidir. Ayrıca İş Banka’sının İş’te Üniversiteli Aidatız Kredi Kartı da mevcut.

Makro Maximum Kart: Makro maximum kart tüm maximum kart özelliklerini içinde bulunduruyor. Ayrıca makro kartla yapacağınız makro marketlerde ki alışverişlerinizde % 1 maxipuan ve % 0,2 makro puan kazanarak bunları makro marketlerde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Maximum Tema Kart: Bu kart TEMA Vakfına destek olmak amacıyla çıkarılmıştır. Çevremizi ve doğamızı korumak için mücadele eden TEMA vakfı binlerce ağaç dikmiş ve dikmeye devam ediyor. Sizde Maximum Tema Kart ile yapacağınız alışverişler ile bu projeye destek olabilirsiniz. Hatta bu çerçevede İş Banka’sı kredi kartı borcu öğrenme işlemini e-posta yoluyla yapmaktadır. Amaç doğayı korumak.

Maximiles Kredi Kart: Maximiles kartıyla yapacağınız alışverişeler de Maximil kazanır ve bunlarla dileğiniz yere uçak bileti alabilirsiniz. Ayrıca bu kart ile tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu kredi kartlarından size uygun olanı seçip avantajlarından yararlanmak için başvurunuzu internetten, müşteri hizmetlerinden ya da en yakın şubelerden yapabilirsiniz. İş Bankası kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemini ise yine internet sitesinden kredi kart başvuru takip bölümünden T.C numaranız ile yapabilirsiniz.

 

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın