Kamu Personeline Özel Halkbank Olay Kredi

 

.

Halkbank kamu personelleri için yeni bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre kampanya kapsamında tüm devlet memurları ve kamu kurumu çalışanları aylık sadece yüzde 0,75’ten başlayan faiz oranları ile 50.000 TL’ye kadar diledikleri tutarda kredi kullanabilecekler. Kampanya dahilinde kredi kullanacak devlet memurları 60 aya varan vade seçeneği ve düşük kredi faizi imkanından yararlanırken aynı zamanda da dosya masrafı ödemeyecekler.

.

Halbank’ın “Halkbank’ta Olay Var” ve “Faizleri Düşürdük, Masrafları Kaldırdık” sloganı ile duyurduğu Halkbank Olay Kredi Kampanyası’ndan kamu personeli haricinde maaşlarını Halkbank’tan alan tüm maaşlı çalışanlar da yararlanabilecekler. Üstelik aynı kredi koşulları ve şartlar da Halkbank’ın maaş müşterileri için geçerli olacak.

.

Halkbank’ın Olay Kredi Kampanyası hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilir, müşteri temsilcileri aracılığı ile merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

.

Yapı Kredi Bankası’nın sadece 1 dakikanızı ayırarak kredi başvurusunda bulunabileceğiniz ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığınızı anında görebileceğiniz KOLAY KREDİ BAŞVURUSU sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın