Kefilsiz Belgesiz Evraksız Kredi Garanti’de

 

.

Garanti Bankası Bayram Kredisi kampanyasında yeni bir sayfa açmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki kurban bayramı ihtiyaçlarınız için Evraksız, Belgesiz, Kefilsiz ve Zahmetsiz kredi kullandıracak. Sadece kimlik belgenizle Garanti şubelerine gelmeniz Kurban Bayramına Özel Kredi kullanmanız için yeterli olacak.. Hem de çok uygun faiz oranları ile…

.

Garanti Bankası Kurban Bayramı için hazırladığı “Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi” kampanyasında aylık % 0,89’dan başlayan faiz oranları ile ve 9 TL kredi masrafı ile kolayca kredi kullanabilmenize olanak sağlıyor. “Bayramlık Krediler inişe geçti” sloganı ile reklamlarına başlanan Kurban Bayramı Kredisi ile Garanti Bankası bayram öncesinde tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanızı sağlıyor.

.

Gelir Belgesi ya da ikametgah gibi bir çok zahmetli evrağın da sizden istenmeyeceği kampanya dahilinde 50.000 Liraya kadar krediyi 60 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.

.

Garanti Bankası Kurban Bayramı Kredisi kampanyası hakkında daha detaylı bilgileri size en yakın Garanti Bankası şubesini ziyaret ederek edinebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2012

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın