Kurban Bayramı Kredileri Cebinize Göre

Kurban bayramına sayılı günler kala bankaların Kurban Bayramı Kredileri de belli olmaya başladı. Faiz oranları gerileyen Kurban Bayramı Kredileri cebinize göre kredi seçenekleri sunuyor. Yaklaşan bayram öncesinde bayram kredisi kampanyalarını duyuran bankalar birbirinden özel fırsatlar sunuyor. Üstelik her türlü ihtiyacınız için bu özel kısa süreli kredi kampanyalarından yararlanabilmeniz mümkün..

Kurban Bayramı Kredileri Cebinize Göre

2019 Kurban Bayramı 11 Ağustos tarihinde başlıyor. Bayrama neredeyse 10 günden daha az bir süre kalmışken bankalar da bayram kredisi kampanyaları ile birbiri ile yarışıyor. Bankaların kredi rekabetinin yoğun olduğu bayram öncesi bu dönemlerde bankalar daha fazla müşteri kazanabilmek için birbirinden cazip kredi kampanyaları hazırladı. Bazı bankalar kredi faiz oranlarını düşük düzeyde tutarken bazı bankalar kredi ödemelerini erteleyerek avantaj sağlamaya çalışıyor. Üstelik pek çok bankadan bayram kredisi kullanmak için banka şubesine gitmenize bile gerek kalmıyor.. İşte o avantajlı bayram kredisi fırsatları..

Pek çok banka, bayram öncesi nakit paraya ihtiyaç duyan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için avantajlı vade ve faizlerle kredi sunuyor. Bayrama özel kredi kampanyası düzenlemeyen bazı bankalar ise bu döneme özel uygun koşullarla ihtiyaç kredisi sunarak müşterilerine destek sağlıyor. Bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyalarında 60 aya varan vade fırsatı sunulurken, bazı bankalar 3 ay taksit erteleme olanağı da sağlıyor. İşte bayramlık kredi sunan o bankalardan bazıları..

QNB Finansbank Günde 15 Liraya 15 Bin TL Bayram Kredisi Veriyor

QNB Finansbank bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyasında 60 aya kadar vade ve 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. 7 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanyada günde 15 TL ‘den başlayan taksitlerle 15.000 TL ‘ye kadar kredi imkanı sunuluyor. Faiz müşterinin kredi skoruna göre değişiyor. Krediye bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından başvurulabiliyor.

TEB Bayram Kredisi Faiz Oranı % 1,69

TEB de Kurban Bayramı’na özel kredi sunan bankalar arasında. Bankanın telefon uygulaması CEPTETEB üzerinden sunduğu kredinin faiz oranı % 1,69 olarak belirlendi. 50.000 TL ‘ye kadar kullandırılan kredide tahsis ücreti de alınmıyor. Krediye bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından başvurulabiliyor.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Sunuyor

VakıfBank da müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamak için Taksitli İhtiyaç Kredisi sunuyor. % 2,09 faiz oranı ve 60 aya kadar vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri bulunan krediye bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından başvurulabiliyor.

Akbank Bayram Kredisi Erteleme Fırsatı Sunuyor

Akbank’ın bayramda sunduğu kredide faiz oranı, miktara ve vade seçeneğine göre değişiyor. % 1,85 ’ten başlayan faiz oranları sunan banka, 3 ay erteleme imkanı da veriyor. 100.000 TL ‘ye kadar en fazla 60 ay vadeli kredi kullandırılıyor. Krediye bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından başvurulabiliyor.

İş Bankası Bayram Kredisi 100 Bin Lira’ya Kadar İmkan Sağlıyor

İş Bankası, farklı faiz oranlarıyla 60 aya kadar vade imkanıyla geleneksel bayram kredisi kullandırıyor. En az 3000 TL en fazla 100.000 TL kullandırılan kredide, kişiye özel esnek taksitli ödeme planı da uygulanıyor. Krediye bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından başvurulabiliyor.

Kurban Bayramı Kredileri Cebinize Göre

Denizbank Bayram Kredisi’nde Üst Limit 55 Bin TL

DenizBank ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilerinin tüm nakit ihtiyaçları için % 1,49 ’dan başlayan faiz oranlarıyla ve 60 aya varan taksitlerle kredi kullandırıyor. Üst limiti 55.000 TL olan krediye, bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından başvurulabiliyor.

ING Bank ile 100.000 TL’ye Kadar Bayram Kredisi

ING ihtiyaç kredisi kapsamında 100.000 Lira’ya kadar bayram kredisi veriyor. 60 aya varan vade imkanı sunan banka, 5000 TL ve üzeri nakit ihtiyacınız için % 1,74 faiz uyguluyor. Bankanın kredi imkanından faydalanmak için bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından başvuru yapılabiliyor.

Yapı Kredi’den Bayram İhtiyaçlarına Özel Kredi

Yapı Kredi, bayram ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterileri için bireysel ihtiyaç kredilerini uygun faiz oranları ve vade imkanlarıyla sunuyor. Müşteriler, 14 Ağustos tarihine kadar bankanın internet sitesi ya da mobil uygulamasından kredi başvurusu yapabilecekler.

 

 

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın