Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanları ve Avantajları Nelerdir?

Kuveyttürk ihtiyaç finansmanı kişinin satın almayı planladığı mal ve hizmetlerin finansmanı için finansal kuruluşlarından borçlanma yoluyla sağlamasıdır. İhtiyaç finansmanı araçları belli bir maliyet içerir ve finansman türüne göre değişiklik gösterir. Bilindiği üzere; taşıt kredisi, ihtiyaç ve tüketici kredisi, ev kredisi, mortgage, leasing şekilde ihtiyaç finansmanları çeşitleri vardır.

 

 

Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanı Nelerdir? :

Kuveyttürk; ihtiyaçların farklılığına göre birçok finansman çeşidi sunmaktadır. Hac ve umre finansmanı, eğitim finansmanı ve seyahat finansmanı gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak kredi fırsatları vardır.

Umre/Hac Finansmanı :

Kutsal toprakları ziyaret etmek istiyor, maddi anlamda rahat etmek istiyorsanız; Hac ve Umre Finansmanı tam size göre. Huzurla ziyaretinizi gerçekleştirmek için tüm organizasyon şirketlerine ve Diyanet İşleri Bakanlığı’na gereken ödemeleri Kuveyttürk Hac ve Umre Finansmanıyla gereken desteği sağlayacaktır. Her bütçeye uygun faiz oranları ile finansmanın 48 aya kadar vadesi bulunmaktadır. Ödemelerinizi de esnek bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim Finansmanı :

İstediğiniz eğitimi alabilmek için Kuveyttürk yine yanınızda. Eğitim sürecinde, eğitim, konaklama, barınma ve beslenme gibi temel ihtiyaçlar için masraflar 48 aya kadar vadeli Eğitim Finansmanı’ndan yararlanabilirsiniz. Sadece üniversite ve yükseklisans eğitimi için kullanılabilirken; yurtdışındaki dil eğitimi de Eğitim Finansmanı’na dahildir.

 

 

Seyahat Finansmanı :

Hem bireylerin, hem de işletmelerin seyahat harcamalarına destek için Kuveyttürk Seyahat Finansmanı ile bilet ücreti, konaklama masrafları artık dert değil. 48 aya kadar vadeli alabiliceğiniz finansman TL, dolar ve euro cinsinden de sağlanabilir. Fakat bireysel müşterilere sadece TL cinsinden kaynak sağlanmaktadır.

Kuveyttürk Umre ve Hac Finansmanı, Eğitim Finansmanı ve Seyahat Finansmanı için Kuveyttürk belli bir tahsis ücreti almakta, aylık olarak %1.20’lik kâr oranı uygulamaktadır. Kuveyttürk Finansmanları için Kuveyttürk şubelerine başvurabilirsiniz.

Kuveyttürk İhtiyaç Finansmanları İçin Gerekli Belgeler

Kuveyttürk ihtiyaç finansmanları için gerekli belgeler ;

Üzerinde T.C. Kimlik Numarası ve fotoğraf bulunan kimlik belgesi,

Gayrimenkullerinizin tapu fotokopisi (gerekli şartlarda istenebilir)

Vesikalık fotoğraf

Çalışma şeklinize göre istenebilecek ek belgeler ise şunlardır ;

Ücretli Çalışan iseniz Bordro veya Gelir Yazısı: 2 ay süresi dolmamış olan bir adet Güncel Bordro

Emekliyseniz Emekllik Belgesi: Emekli maaşınızı gösteren Banka Hesap cüzdanı da kabul edilir.

Şahıs Şirketi Sahibi iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhasının yanında yıllık gelir beyannamesi de istenilebilir.

Sermaye Şirketi Ortağı iseniz Firma Belgeleri: Güncel Vergi Levhasının yanında yıllık gelir beyannamesi de istenilebilir.

Kira Geliri Sahibi iseniz Kira Belgeleri: Kiraya Konusu Gayrimenkulün Tapusu, 2 yıllık veya daha yeni olan Kira Kontratı ve 2 aylık kira tahsilatı belgesi.

Faiz Geliri Sahibi iseniz Hesap Cüzdanı: Başvuru tarihinden sonra alınmış olan Faiz Geliri Belgesi

Çiftçi iseniz Çiftçi Belgesi: Çiftçilik Belgesi ve Zirai Kazancı Gösteren Belge


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın