MTV Ödemelerinde Bankalardan Cazip Fırsatlar

Bankaların müşteri kazanmak adına son yıllarda ortaya koymuş oldukları kampanyaların arasında vergi ödemelerine ilişkin olanlar göze çarpmaktadır. Bu kapsamda vergi ödemelerini ilgili banka aracılığı ile yapanlara çeşitli fırsatlar sağlanmakta ve bu kapsamda da müşteri kazanılmaktadır.

Yılda iki dönemde gerçekleştirilen Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine yönelik bazı kampanyalar ve mtv taksit yapan bankalar 2017 yılı için şunlardır:

YAPI KREDİ BANKASI: GENPA web sitesi üzerinden yapılacak olan Samsung ürünü alışverişlerinde yapı kredi mtv kampanyası 2017 ile %30’a varan indirim şansı elde edilebilmektedir. 14 Temmuz ile 31 Ağustos tarihleri arasında Yapı Kredi bankası aracılığı ile yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerli olan kampanya dahilinde indirim kodu sağlanmakta ve bu kod aracılığı ile Ağustos ayı boyunca GENPA’dan yapılacak alışverişlerde geçerli %30’a varan indirimden faydalanılabilmektedir. Ayrıca Yapı Kredi kredi kartları ile yapılacak olan MTV ödemelerinde 3 taksit imkanı bulunmaktadır.

İŞ BANKASI: İş Bankası maximum mtv kampanyası ile 1 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında 200 TL üzerindeki MTV ödemeleri için 2 taksit, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini İş Bankası İnternet Şubesi veya İşCep uygulaması aracılığı ile yapanlara 3 taksit imkanı sunmaktadır. Ayrıca ödemelerini İş Bankası’ndan yapanlara özel olarak Bosch Car Service’lerde geçerli periyodik bakımlarda %30 indirim ve ücretsiz olarak sağlanacak check-up olanakları sağlanmaktadır.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI: Motolu taşıtlar vergisi ödemelerini Türkiye Ekonomi Bankası’ndan gerçekleştirenler 1 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasındaki ödemelerini GİB web sitesi yahut CepteTEB mobil uygulaması aracılığı ile yapanlara tam 6 taksit olanağı sunmaktadır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen otomobil sahipleri ödemelerini gerçekleştirdikten sonra bankada kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden MTV yazıp 4616’ya kısa mesaj atmaları gerekmektedir.

AKBANK: Akbank’ın kredi kartı olan Neo Kart aracılığı ile Temmuz ayı boyunca Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini yapan Akbank müşterileri, ödemelerini Neo Kart ile www.gib.gov.tr üzerinden yapmaları halinde veya Akbank Direkt uygulaması ile yapmaları halinde 3 taksit fırsatından faydalanabilmektedir.

Kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi için bankaların resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın