Müşterilerine En Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay Kredi Nedir?

Geçmiş zamanlarda kredi kullanmak isteyen kişiler her evrakı tamam olsa bile günlerce haftalarca bekliyorlardı. Ancak günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile kredi başvurusu yapmak ve hatta başvuru sonucunu öğrenmek bile çok kolay hale geldi.

Artık şubelere gitmeden cep telefonlarından veya bankaların internet şubelerinden kolayca kredi başvurusunda bulunulabiliniyor ve çok hızlı bir şekilde cevap geliyor. Bunun asıl sebebi bankaların çoğalması ile birlikte bankaların arasındaki kıyasıya rekabet diyebiliriz.

Bankacılık sektörünün gelişmesi ile birlikte kredi ürünleri de birbirinden farklı hale geldi. Nakit krediler, gayrimenkul krediler, araç kredileri, eğitim kredileri, konut kredileri gibi temel krediler yanında özel durumlara has krediler bile bulunmaktadır.

Kredi kullanabilmek için kredi notunun iyi olası çok önemli bir durum. Yani “sicilim bozuk hangi banka kredi verir” diye düşünüyorsanız ne yazık ki kredi notunuz düşük ise kredi alma şansınız da düşmektedir. Ama kredi notunuz yüksek ise uzun vade seçenekleri yanı sıra düşük faiz ve hatta kefilsiz bile kredi kullanabilirsiniz.

Kredi türlerine göre bankaların istediği evraklarda değişmektedir. Araç veya konut gibi kredilerde alınan mal kredi boyunca ipotekli olmaktadır. Nakdi kredilerde ise gelir belgesi ve bazen de kefil istenebilmektedir. Krediler için gerekli evraklar banka bazında olduğu kadar bankanın kendi içerisindeki kredilerinin arasında bile değişmektedir. Bu sebeple kredi alacağınız bankanın hangi tür kredisine başvuracağınıza karar verdikten sonra evraklarınızı hazırlamanız daha kolay olacaktır.

En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi?

Hangi bankadan en kolay ve en hızlı şekilde kredi çekebileceğinizi öğrenmek için tüm bankaları, başvuru türlerini, faiz oranlarını ve istedikleri evrakları araştırmanızda fayda olacaktır. Birçok banka kolayca kredi vermesine rağmen bazı bankaların kredi verme hızı daha yüksektir. Hızlı kredi veren bankalar listesini kısaca incelersek;

 

 

Ing Bank Hızlı Kredi Hakkında

İNG Bank kredi başvurusunu İNG şubeleri yanı sıra telefon bankacılığı, İnternet bankacılığı, ATM’lerinden ve SMS ile cep telefonundan yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında hemen size olumlu veya olumsuz cevap gelmektedir. Olumlu cevap verildiği takdirde herhangi bir şubeye evraklarınız ile gitmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Hızlı Kredi Hakkında

Eğer Garanti Bankasının İnternet veya Garanti Cep uygulamasını kullanıyor iseniz şubeye gitmeden kredi başvuru yapabilirsiniz. Eğer kredi notunuz uygun ise şubeye gitmeden paranız hesabınıza aktarılmaktadır.

Odeabank Hızlı Kredi Hakkında

 

 

Odeabank’da kredi başvurularında şubeleri yanı sıra internet bankacılığından SMS veya ATM’ler vasıtası ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusundan sonra hızlı bir şekilde geri dönüş olmaktadır. Başvuru sırasında kimlik belgesi gerekli olmakla birlikte gelir belgesi isteme durumu bankanın insiyatifindedir.

Akbank Hızlı Kredi Hakkında

Akbank’da şubeleri kadar internet, ATM ve SMS yolu ile kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Bazı özel ürünlerinde kredi için şubeye bile gidilmesine gerek kalmamaktadır. İhtiyaç kredilerinde belgesiz ve imzasız kredi imkanı da sunmaktadır.

Denizbank Hızlı Kredi Hakkında

Denizbank da müşterilerine hızlı kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Banka şubeleri yanı sıra telefon bankacılığı, SMS ve internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusunda dilediğiniz yer ve zamanda yapabilir ve eğer gerekli koşulları sağlıyor iseniz hemen kredinizi alabilirsiniz.

Yukarıda anlatılan bankalar yanı sıra Halkbank, İş Bankası, Yapı kredi, Ziraat bankası, Vakıfbank gibi bankalarda hızlı kredi olanağı sunmaktadır. Ancak kredi veren bankalar kefilsiz arıyor iseniz tüm bankaları incelemenizde fayda vardır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın