Odeabank Borç Ödeme Kredisi

 

.

Odeabank diğer bankalara olan büyük ya da kredi borçlarınızı, tüm kredi kartlarına olan borçlarınızı Masrafsız olarak ya da Odeabank‘ın tabiri ile 0 TL Masrafla transfer ediyor. Yani kampanya ile diğer bankalara ödemekte güçlük çektiğiniz bir ya da birden fazla kredinizi Odeabank’a transfer ederek daha uzun vade ile daha kolay ve zahmetsiz ödüyorsunuz. Üstelik kredilerinizi geç ödemeniz nedeni ile ödemekte olduğunuz yüklü gecikme faizlerini de ödemekten kurtuluyorsunuz.

.

Yine aynı şekilde kredi kartlarına olan borçlarınızı da ödeyerek Odeabank‘a transfer edebiliyor böylece kartlarınıza asgari ödeme tutarını ödeyerek yine yüksek oranlarda faiz ödemekten de kurtuluyorsunuz. Odeabank’ın 60 aya varan vadelerle ve aylık % 1,23 faiz oranı ile Masrafsız Kredi kullandırdığı Odeabank Borç Transfer Kredisi Kampanyası ile büyük küçük tüm borçlarınızı tek bir bankada toplayıp borçlarınızı ayrı ayrı takip etme derdinden de kurtulmuş olacaksınız.

.

Odeabank‘ın yeni Borç Transfer Kredisi ya da diğer bir deyişle Borç Ödeme Kredisi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgilere Odeabank şubelerinden ulaşabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2013

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın