Öğretmenlere Kredi Denizbank’ta

 

.

Denizbank yeni vizyonu ile tüm meslek grupları ve herkese özel kredi ve bankacılık paketleri hazırladı. Bu bağlamda Öğretmenlere özel krediler ve bankacılık hizmetleri de sunmaya devam ediyor.

.

Denizbank’ın Öğretmenler özel olarak sunduğu “Öğretmenlere Özel” Paketi çerçevesinde tüm öğretmenlerimiz uygun koşullarla kredi kullanabilecekler. Kampanya dahilinde öğretmenlere çok uygun ve indirimli faiz oranları ile maaşlarının 17 katına kadar kredi kullanma olanağı sağlanıyor. Öğretmenlerin aylık 0,77 ‘den başlayan faiz oranları ile 77 aya varan vadelerde 36.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceği ihtiyaç kredilerinin yanında diğer kredi seçeneklerinde de özel indirimler sunuluyor.

.

Denizbank’ın Öğretmenler için hazırladığı bu özel paket kapsamında Taşıt ve Konut Kredilerinde de çok özel faiz indirimleri öğretmenlerimizi bekliyor. Ayrıca öğretmenlerin acil nakit ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecekleri ve hesaplarında para olmadığında da nakit çekebilecekleri ya da faturalarını ödeyebilecekleri Kurtaran Hesap da öğretmenlerimizin kullanımına sunulmuş.

.

Paket içerisinde ayrıca birikimlerini değerlendirmek isteyen Öğretenlere çok özel faiz oranları ile Vadeli Mevduat Hesabı açma imkanı da bulunuyor. Bütün bunlar haricinde öğretmenler konut ve taşıt sigortalarını da yüzde 15 indirimli yapma şansına sahip oluyorlar.

.

Denizbank’ın Öğretmenlere Özel Kredi ve Bankacılık Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Temmuz 2012

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın