ParamKredi ile Kolayca Kredi Kullanın

Son dönemde kolay kredi kullanmak isteyenlerin gözdesi ParamKredi.. Peki bireysel ihtiyaçlarınız için, işyeriniz için ya da mesleğinizi geliştirebilmek için kredi kullanabileceğiniz ParamKredi nedir ? ParamKredi ile nasıl kredi kullanılır? İşte ParamKredi hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar..

ParamKredi Nedir?

ParamKredi, Türkiye’nin ilk dijital finansman şirketi olan TURK Finansman A.Ş. tarafından, bireylerin, şirketlerin ve meslek gruplarının finansman ihtiyaçlarını dijital kanalları üzerinden uygun faiz ile güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilmelerine imkan sunan yeni nesil dijital finansman platformudur.

ParamKredi Kime Ait ? Yasal mı ?

TURK Finansman A.Ş., 2018 yılında TURK Holding’in % 50, TURK Elektronik Para ’nın % 39, Turuncu Holding’in % 10 ve % 1 gerçek kişi ortaklığıyla kurulan Türkiye’nin ilk dijital finansman şirketidir.

TURK Finansman A.Ş. Param Kredi altında oluşturduğu geniş yelpazedeki iş ortağı portföyü ile sadece bireylerin değil, şirketlerin ve meslek gruplarının finansman ihtiyaçlarına özel, yeni ve farklı bir yaklaşım ile dijital platformlar üzerinden geleneksel ve dijital kredi ürünleri sunmaktadır.

6361 sayılı kanun ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK)’na tabi olan TURK Finansman A.Ş., Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketleri Birliği (FKB) üyesidir.

ParamKredi ile Nasıl Kredi Kullanılır?

Param Kredi ile kredi kullanmak çok kolay.. Dijital iletişim kanallarından yani bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuzdan kolayca kredi başvurusunda bulunabilir, 36 aya varan vadelerle kredinizi anında kullanabilirsiniz. İşte ParamKredi ile kullanabileceğiniz kredi seçenekleri..

ParamKredi Bireysel Kredi Seçenekleri;

 • ParamHazır Kredi
  Size tanımlanmış ParamHazır ön onaylı kredi limitiniz ile anlaşmalı üye iş yerlerimizden istediğiniz zaman kredinizi kullanarak alışverişinizi gerçekleştirebilir geri ödemelerinizi taksit taksit yapabilirsiniz.
 • Paramİhtiyaç Kredi
  Gündelik yaşamınızdaki beyaz eşyadan, elektronik ürünlere kadar değişik ihtiyaçlarınızı üye iş yerlerimizden satın alırken Paramİhtiyaç krediniz ile ödemeyi hemen yapabilir sonra taksit taksit rahatça geri ödeyebilirsiniz.
 • ParamTaşıt Kredi
  Sıfır ve ikinci el araç ihtiyacınızı anlaşmalı üye iş yerlerimizden satın alırken ParamTaşıt krediniz ile ödemeyi hemen yapabilir sonra taksit taksit geri ödeyebilirsiniz.
 • ParamMobilya Kredi
  Eviniz için ihtiyacınız olan mobilyaları anında üye iş yerlerimizden online olarak veya satış noktasından sizin için hazırlanan ParamMobilya krediniz ile alabilir, aylık taksitler ile kolayca geri ödeyebilirsiniz.
 • ParamEğitim Kredi
  Her gün değişen ve dijitalleşen dünyanın hızına çocuklarınızı hazırlamak hayal ettiğiniz eğitim imkanlarını onlara sunmak ParamEğitim ile çok kolay. Eğitim ve öğretim masraflarınızı hemen karşılarken geri ödemenizi taksit taksit yapın.
 • ParamTatil Kredi
  Yaz veya kış ailenizle güzel tatil hayallerinizi gerçekleştirmeniz için anlaşmalı seyahat acentelerimizden size özel tatil seçeneklerinden faydalanabilir, ödemenizi ParamTatil krediniz ile anında yapıp, tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

ParamKredi Ticari Kredi Seçenekleri;

 • ParamHazır Kredi
  İşinizi yaparken ortaya çıkabilecek acil ihtiyaçlarınız için tanımlanmış ParamHazır ön onaylı kredi limitiniz ile anlaşmalı üye iş yerlerimizden istediğiniz zaman kredinizi kullanarak alışverişinizi gerçekleştirebilir geri ödeminizi taksit taksit yapabilirsiniz.
 • ParamTekno Kredi
  Dijitalleşen dünyaya açılmak ve rekabeti yakalayabilmek için KOBİ’nizin ihtiyacı olan altyapı ve yazılım desteğini anlaşmalı üye iş yerlerimizden satın alırken ParamTekno krediniz ile ödemeyi hemen yapabilir sonra taksit taksit rahatça geri ödeyebilirsiniz.
 • ParamTaksitli Kredi
  KOBİ’nizi büyütürken yapacağınız yatırımlar için değişik ihtiyaçlarınızı üye işyerlerimizden satın alırken ParamTaksitli krediniz ile hemen alabilir, geri ödemesini taksit taksit gerçekleştirebilirsiniz.
 • ParamFilo Kredi
  İşiniz büyürken, seyahatleriniz, müşteri ziyaretleriniz için taşıt ve filo ihtiyaçlarınız da artıyor. Sıfır ve ikinci el araç ihtiyacınızı anlaşmalı üye iş yerlerinden satın alırken ParamFilo krediniz ile ödemeyi hemen yapabilir, taksit taksit rahatça geri ödeyebilirsiniz.
 • ParamStok Kredi
  İşinizi büyütürken mal ve tedarik alımlarınıza destek olmak için için hazırlanan ParamStok krediniz ile anlaşmalı üye iş yerlerimizden ihtiyacınızı hemen alabilir, geri ödemesini size uygun olan tarihte yapabilirsiniz.

ParamKredi Mesleki Kredi Seçenekleri;

 • ParamHazır Kredi
  Mesleki faaliyetlerinizi sürdürürken ortaya çıkabilecek acil ihtiyaçlarınız için ParamHazır ön onaylı kredi limitinizi anlaşmalı üye iş yerlerimizde hemen kullanarak alışverişinizi gerçekleştirebilir, ödemelerinizi taksit taksit zorlanmadan aylık olarak yapabilirsiniz.
 • ParamTaksitli Kredi
  Mesleğinizin geleceği ve rekabet gücünüzü arttırmak için yapacağınız yatırımların ihtiyaçlarını anlaşmalı üye iş yerlerimizden ParamTaksitli krediniz ile hemen karşılayabilir, size en uygun aylık taksitlerle rahatça geri ödeyebilirsiniz.
 • ParamSpot Kredi
  Kısa vadeli yatırım ve bu yatırımı finanse edebilmek için meslek gruplarına özel hazırlanan sabit faizli ParamSpot krediniz ile anlaşmalı üye iş yerlerimizden istediğiniz zaman alımlarınızı yapar, nakit akışınıza en uygun tarihte geri ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • ParamOfis Kredi
  Büro, muayenehane, ofis ve işyerinizin mobilyadan, elektronik ürünlere kadar çeşitli ihtiyaçlarınız için size özel anlaşmalı üye iş yerlerimizden ParamOfis krediniz ile hemen gerçekleştirebilir, ödemelerinizi nakit akışınıza uygun taksit taksit rahatça yapabilirsiniz.
 • ParamTaşıt Kredi
  Mesleğinizden kaynaklı sık seyahatlerinizi daha kolay gerçekleştirmeniz için üye iş yerlerimizden sıfır veya ikinci el araç ihtiyacınızı ParamTaşıt ile sonlandırabilir, geri ödemesini de taksit taksit yapabilirsiniz.
 • ParamTatil Kredi
  Dört mevsim boyunca kendinize ve çalışanlarınıza güzel bir tatil hediye etmeniz için anlaşmalı seyahat acentelerimizden size özel hazırlanan tatil seçeneklerinden ParamTatil ile faydalanabilirsiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2021

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın