QNB Finansbank Bayram İhtiyaçları için Ek Hesap

Bayram için hazırlıklar yapılmakta ve ihtiyaçlar ve maliyetleri hesaplanmakta. Bu maliyetlerin karşılanması için de kişiler tarafından çeşitli yollar aranmaktadır.  Bayram alışverişlerine ek hediye çekleri ile, bayram kredileri ile bankalar bu bayramda da cüzdanları hafifletiyor. QNB Finans da bayramda nakit ihtiyacı olan müşterilere ödemeye tam 3 ay sonra başlayabilecekleri ve uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi ve bayram ihtiyaçları için ek hesap kampanyalarında bulunuyor.

QNB Finans Bayram Avantajları

QNB Finansbank’ta bayram için öne sunulan avantajlardan biri, ek hesaptır. Nakit ihtiyacınızda yardımınıza koşan ek hesap uygulaması, limitini kendiniz belirlediğiniz, hesabınızda para yokken bile nakit ya da taksitli alışveriş yapabilmenize ya da para çekebilmenize imkan sağlayan bir uygulamadır. Ek Hesap ile ihtiyaç anında başvurabileceğiniz hızlı ve pratik çözümlere kavuşabilirsiniz. Talimatlı Ek Hesabınızı ayrıca otomatik ödeme talimatlarında, elektrik, su, doğalgaz, telefon ve benzeri fatura ödemelerinizde okul taksiti ya da sigorta gibi düzenli ödemelerinizde de kullanabilirsiniz.

Ek hesabı hesabınızda para olmasa bile kullanabilirsiniz. Ek Hesabınızda uygulanan azami faiz oranı yüzde 1,84 olmaktadır. Bu oran taksitli kullanımda da değişmemektedir. Gecikme faiz oranı ise yüzde 2,34 olmaktadır. Bu orana BSMV ve KKDF dahil edilmiyor ve aylık olarak faiz tutarı üzerinden yüzde 15 KKDF ve yüzde 5 BSMV tahsil ediliyor. Bu noktada QNB Finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama yapmak ve bütçenize göre uygun limiti belirlemek isterseniz QNB Finansbank bankasının internet adresine girdikten sonra hemen sağ tarafta gözüken araçtan faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank’ta Ek Hesap Açmak İçin Yapılması Gerekenler…

QNB Finansbank bankasında ek hesap açarak nakit ihtiyacınızda acil bir çözüm sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız, bunun için birkaç yol var. QNB Finansbank kredi başvurusu ve QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak için en güvenilir ve sıkıntısız yol QNB Finansbank şubesine gitmektir. Şubede bulunan müşteri temsilcisiyle görüşebilir, danışmak istediğiniz konuyla alakalı olarak sorularınızı sorabilir ve güvenilir ve yerinde cevaplar alabilirsiniz. Ek Hesap başvurunuzu ayrıca ATM’lerden de yapabilirsiniz. Ya da 0 850 222 0 900 numaralı hatı arayarak, 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank çağrı merkezine bağlanabilir ve yine buradan detayları öğrenerek başvurunuzu yapabilir, hemen geri dönüş alıp, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer internete bağlıysanız ya da akıllı telefonunuz varsa, QNB Finansbank internet şubesinden “Hesap” sekmesinden “Ek Hesap Aç” butonu ile ya da Cep Şubesinden “Krediler ve Ek Hesap” sekmesinden “Ek Hesap Aç” butonu ile yine QNB Finansbank ek hesabına sahip olabilirsiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın