QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

QNB İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları; QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi çekmek için başvuru yapmak isteyenlere uygun faiz ve koşullarla kredi sağlıyor. QNB İhtiyaç kredilerinden QNB Finansbank İnternet ve Cep şubesinden başvuru yapanlardan herhangi bir şekilde evrak, kefil, teminat ya da imza talep edilmiyor. Maksimum 3000 TL kredi imkanı sunan Bahar kredisi ve 3 ay ertelemeli 48 ay vadeli ihtiyaç kredileri içinse kimlik belgesi ve adres bilgilerini gösteren bir belge yeterli oluyor. Adres kayıt sisteminde adreslerin güncel olması gerekmektedir. Aksi bir durumda son üç aya ait kredi çeken kişinin adına düzenlenmiş doğalgaz, elektrik, cep telefonu ya da su faturası talep edilebilir. Gelir belgesi ön başvuruda limit ile ilgili bir sorunla karşılaşıldığı zaman istenebilir. Kamu ve Finansmaaş kredilerinde ise ek olarak kamu kimliği gösterilmelidir. Sistemde çekilebilecek kredi miktarı kişilerin kredi notlarına, limitlerine göre değişebilmektedir.  Bu koşullara uygun olmayanların başvuruları reddedilebilmektedir.

QNB İhtiyaç Kredisi Başvuruları Nasıl Yapılır?

 

 

QNB ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için başta internet ve cep şubesi olmak üzere şu yöntemler kullanılabilir:

  • QNB Finansbank Online Kredi yöntemi ile
  • Telefonla kredi başvurusu ( 0850 222 0 900 )
  • Finansbank şubelerinden başvuru
  • C Kimlik numarasını 5030’a sms olarak gönderme yöntemi
  • Web sitesinde ilgili bölümdeki form ile başvuru yöntemi

Finansbank müşterisi olmayanlar:

  • Web sitesi başvuru sayfasından
  • 5030’a TC kimlik numarasını sms atarak
  • Herhangi bir Finansbank şubesinden ihtiyaç kredisi için ön başvurularını yapabilirler.

QNB Finansbank online kredi ve telefon başvurusu yapabilmek için Finansbank müşterisi olunması gerekmektedir. Online kredi ve telefon başvuruları onay aldığında kredi anında müşterinin hesabına aktarılır.

 

 

QNB Kredi Hesaplama

 

QNB İhtiyaç kredi başvurusu sorgulama; QNB İhtiyaç Kredilerinin hesaplamaları taksit ve kredi tutarı olmak üzere iki şekilde hesaplanabilir. Finansbank’ın resmi web sitesinde yer alan hesaplama makineleri ile kredi detayları öğrenilebilmektedir. Hesaplamalardaki faiz oranları en yüksek kredi skor aralığında bulunan müşteriler için hazırlanır. Faiz oranları ve kredi koşulları, müşterilere özel olarak değişkenlik gösterebilir. Kişilerin kredi notuna ve özel durumlarına göre kredi geri ödeme planı çıkartılır.

Finansbank İhtiyaç Kredileri Tutarları, Vadeleri ve Faiz Oranları

 

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları; müşterilerin kredi notlarına, almak istedikleri kredi türüne ve bütçelerine göre değişkenlik gösterebilir. Finansbank online ve telefon ihtiyaç kredileri limite göre 1000 TL ile 30.000 TL arasında kullandırılmaktadır. Maksimum 30.000 TL çekilebilmektedir. QNB Finansbank Online Kredi ve QNB Telefondan Kredi maksimum 48 aya kadar vadelendirilebilir ve %1.20 faiz oranlarından başlarlar. Bahar kredilerinin faiz oranları %1.17 ‘den başlamaktadır ve maksimum vadesi 12 aydır. Bahar kredileri 3000 TL’ye kadar kullanılabilmektedir. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileri ise %1.22 faiz oranından başlamaktadır. Maksimum kredi vadesi 48 aydır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın