Qnb Finansbank İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama

QNB Finansbank Kredi Kampanyaları

QNB Finansbank nakit ihtiyaçlarınıza acil çözümler sunmaya devam ediyor. Günümüzün artan ihtiyaçları ve yaşam şartlarının zorluğu nedeniyle öne çıkan kredi kampanyaları QNB aracılığı ile müşterilerine sunuluyor. Ev, araba ve ihtiyaç için özel tasarlanmış QNB Finansbank ürünleri ile her ihtiyacınıza bir çözüm sunulmaktadır.

İhtiyaç kredileri en çok talep gören kredi çeşididir. Bankadan bankaya değişen faiz oranları, farklı vade seçenekleri ve kredi kullanma koşulları nedeniyle müşteriler kendi şartlarına en uygun bankayı seçmeye çalışmaktadır. QNB Finansbank 2017’ye damga vuran ertelemeli ihtiyaç kredi kampanyası ile müşterilerinin cebini rahatlatmayı hedefliyor.

QNB Finansbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank 30.000 TL’ye kadar % 1,20’den başlayan ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda 3 ay erteleme seçeneği sayesinde 48 aylık vadenin 3 ayı ödemesiz dönem ve 45 ay taksit ödemesi yaparak geri ödeme şansı verilmektedir. Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kredi kullanıcısının kredi notuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. QNB Finansbank ihtiyaç kredi masrafı olarak talep edilen ücretler şu şekildedir;

  • Kredi Tahsis Ücreti: Kullanılan kredi tutarının % 0,5’i,
  • Bireysel Hayat Sigortası: Kullanılan kredi tutarına, kredinin ödeneceği vade sayısına, kredi kullanıcısının yaş ve cinsiyetine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Kredi kullanmak istediğiniz tutar ve geri ödeyeceğiniz vade miktarını bankanın web sitesinde yer alan hesaplama araçlarına girerek aylık ödeyeceğiniz taksit miktarını hesaplayabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Finansbank ihtiyaç kredisi nasıl alınır? Öncelikle kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilmek için 20.000 TL’i geçmeyen kredi başvurularınız için web sayfasında yer alan online başvuru bölümünü, Finansbank mobil şube veya internet şubesini, en yakın Finansbank şubesini kullanabilirsiniz. Başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilip kredi notunuzda bir sorun olmaması durumunda onaylanır. Onaylanan ihtiyaç kredinizi en yakın QNB Finansbank şubesinden kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç kredisi Kullanımı İçin Gerekli Belgeler

QNB Finansbank kredi başvurusu sorgulama kısmından bakıp onaylandığını gördüğünüz kredinizin kullanımı esnasında bazı belgeler talep edilmektedir. Bu belgeler;

  • Nüfus Cüzdanı/Kimlik Kartı
  • Maaş Bordrosu (Maaş müşterileri harici)
  • SGK Hizmet Dökümü (Özel sektör çalışanları için)

Kredi kullanım için yukarıda sayılan belgeler alınır ve istediğiniz vade sayısına göre kredi tutarının taksitlendirilmesi yapılır. Aylık taksit miktarınızın, faizli ödenecek tutarın ve geri kalan tutarın takip edilebileceği geri ödeme tablosu oluşturulur. Taksit erteleme isteğiniz üzerine geri ödeme tablonuz ona göre düzenlenmektedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın