QNB Finansbank İnternetten Anında 30.000 TL Kredi Kampanyası

Acil nakit ihtiyacının doğması halinde bankalar  derdimize derman oluyor..Sıkıcı kredi alma prosedürleri ise müşterileri başvuru yaparken epeyce zorluyor.Müşteriler genelde banka tercihini prosedürlerini en asgariye indiren bankalardan yana yapma taraftarı.

QNB Finansbank İnternetten Anında 30.000 TL Kredi Kampanyası kredi alma prosedürlerini en aza indirip müşteri memnuniyeti sağlama açısından tam size göre.Diğer QNB Finansbank Kredi Kampanyaları için bankanın sitesinden bilgi alabilirsiniz.Bu kampanyayla bankadaki sıkıcı başvuru prosedürlerinden sıkılan müşteriler QNB Finansbank internet sitesinden 30.000 TL kredi için başvuru yapabilir.

 

 

QNB Finansbank İnternetten Anında 30.000 TL Kredi Kampanyası

 

Eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz ve bankaya  gitmeden kredi başvurusu için cep şubesinden  ya da internetten anında 1.000  TL-ila 30.000 TL arası kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.48 aya kadar vade seçenekleriyle krediniz onaylandıktan sonra İnternet ya da cep şubesinden kredinizi anında kullanabilirsiniz ayrıca  kredi başvurusu 7 gün süre ile geçerlidir .QNB Finansbank müşterilerine 1000 ila 50.000 TL arası kredi imkanları sunmaktadır .

30.000 TL ‘ nın üzerindeki kredi taleplerinizi bankalara bizzat başvurarak normal bir şekilde yapabilirsiniz.. Yalnızca 30.000 TL’ye kadar olan kredi talepleriniz için internet ve cep şubelerinden başvuru alınabilmektedir.Finansbank bu kampanyasıyla size belge gösterme derdi olmadan anında kredi imkanı sunuyor.

 

QNB Finansbank Online Kredi Başvuru Şartları

 

 

  • Online kredi başvurusunda sadece TC kimlik numarası ve üzerinize kayıtlı bir cep telefonu istenmektedir .

 

  • Eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz krediniz onaylandıktan sonra internet ya da cep şubenizden kredinizi kullanabilirsiniz.

 

  • Krediniz onaylandıktan sonra eğer internet üzerinden işlem yapma imkanınız yoksa kredinizi size en yakın QNB Finansbank Şubesine gelerek alabilirsiniz

 

  • Ancak banka müşterisi olmayanların kredi başvurusu yapabilmek için bir banka hesabı açtırmaları gerekmektedir

 

QNB Finansbank Online Anında Kredi Kampanyası Özellikleri

 

  • Bu kampanya sayesinde %1.20 ‘den başlayan faiz oranları ile online kredi çekme imkanınız vardır.Kredi Notunuz göre bu oran değişiklik gösterebilecektir.
  • Kredi için 3 ila 48 ay arası vade seçenekleri mevcuttur.
  • QNB Finansbank anında ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti olarak çekilecek kredinin % 5’ine kadar uygulanmaktadır.Bu 30.000 TL için 157:5 TL ‘ye tekabül etmektedir.
  • Hayat Sigortası bedeli müşterilerden 175 TL olarak tahsil edilmektir.
  • QNB Finansbank İnternetten Anında 30.000 TL Kredi Kampanyası ile pazartesiyi beklemeye gerek kalmadan hafta sonu bile krediniz hesabınıza yatacaktır.

Şimdi QNB Finansbank Kredi Kampanyaları için örnek bir kredi başvurusu inceleyelim.Mesela 20.000 TL kredi başvurusunda bulundunuz ve krediniz onaylandı.48 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizi varsayarsak aylık kredi taksit tutarınız  580 TL  olarak .hesaplanacaktır.Bankadan alınan bu kredi için toplam ödemeniz gereken miktar 27.840 TL olacaktır.

QNB Finansbank Müşterisiyseniz İhtiyaç Kredisine :

https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx adresini tıklayarak anında internetten kredi başvurusu yapabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın