Qnb Finansbank’tan Günde 15 Tl’ye 15000 Tl İhtiyaç Kredisi

Bankaların kredi türleri içinde en çok rağbet gören kredi çeşidi ihtiyaç kredisidir. Çünkü genel anlamda ihtiyaçlar hiç bitmez. Yüksek meblağlı ihtiyaçlarımızı aldığımız maaş karşılayamadığı için ya erteleme yoluna gidiyoruz ya da kredi araştırmasına giriyoruz. QNB Finansbank’ta müşterileri için ihtiyaç kredisi geliştirmiş. Günde sadece 15 TL’ye tekabül eden 15.000 TL krediyi müşterilerine sunuyor. Normal şartlarda kimse 15 lira biriktirip ay sonunda ya da birikim sonunda ihtiyacını karşılayamaz ama kredi yöntemiyle bu mümkün hale geliyor. QNB Finansbank’ın müşterileri için oluşturduğu ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarına göz atalım.

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi Finansbank müşterileri için oluşturduğu en uygun kredi. Maddi sıkışıklığınız olduğu dönemde 3 ay erteleme gibi bir imkanın verildiği ihtiyaç kredisi tüketiciler için oldukça cazip. Örneğin 15.000 TL’lik bir kredi çekmek istiyorsunuz 48 ay vade ile % 1,26 faiz oranıyla aylık ödemesi 441,75 TL oluyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları kişinin kredi notuna göre değişiklik gösterebilir. Eğer kredi ve kredi kartları ödemeleriniz konusunda bir sıkıntı yaşamıyorsanız daha düşük faiz oranlarıyla krediye sahip olabilirsiniz.

Finansbank bireysel kredi için birçok başvuru yolları mevcut. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip T.C numaranızı 5030’a göndererek ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz QNB Finansbank internet sitesinde hemen başvur alanına tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz olumlu sonuçlandığı takdirde size en yakın QNB Finansbank şubesinden başvurunuzu tamamlayıp kredinizi çekebilirsiniz. Kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmek için QNB Finansbank’ın hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Öncelikle müşteri hizmetleri size bu konu bilgi verecektir. 444 0 900 telefonunu arayarak bilgi alabilirsiniz. Diğer bir yol ise ‘’Sms ile Kredikolay 5030 Para Cepte’’ uygulaması. Bu uygulamayı kullanarak sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Başvurunuzu tamamlarken sizden istenen belli başlı belgeler var. Bunlar, Nüfus cüzdanınız ya da noter onaylı örneği, adres belgeniz, eğer adres belgeniz güncel değil ise bulunduğunuz yere ait son 3 ay içinde düzenlenmiş fatura ve gelir belgesi. Bu belgeleri tamamlayarak kredinizi çekebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın