Şekerbank Çocuk Eğitim Kredisi

Eğitime destek Şekerbank’tan geliyor. Maddi desteğe ihtiyacı olan ailelerin çocukları genelde eğitimlerinde bazı konulardan mahrum kalıyor. Çocuğun eğitimini destekleyici kredi fırsatını Şekerbank veriyor. Eğitimi destekleyen bu kredi 48 ay taksit seçeneği de sunuyor.

Eğitim kredisine uygulanan faiz oranı oldukça avantajlı 10.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar kredi çekebileceğiniz bankanın uyguladığı faiz oranı %1,60 olarak belirlenmiştir. Çocuklarının eğitimine destek vermek isteyen veliler bu krediyi bankanın internet sitesinden veya banka şubesinden başvurabilir. Şekerbank kurumsal bir bankadır ve eğitime desteğiyle çocuklu müşterilerin memnuniyetini de sağlamaktadır.

Kredilerin Faiz Oranları Ne Kadardır?

Şekerbank eğitime destekçi olduğu kadar işçiye ve çiftçiye de destek vermektedir. Tarım desteği için kredi veren banka tüm ihtiyaca yönelik ihtiyaç kredisi de vermektedir. Şekerbank kredilerini almak için nerede yaşıyorsanız oranın banka şubesine gidebilirsiniz. Örneğin Muğla da yaşıyorsanız Şekerbank muğla şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Sadece şubelerden değil internet üzerinden de kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Bu kredilere uygulanan faiz oranları oldukça uygundur. Şekerbank ihtiyaç kredisine %1,55 faiz oranı uygulamaktadır. Şekerbank neredeyse verdiği tüm kredilere aynı faiz oranını uygulamaktadır.

Şekerbank Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Öncelikler 18 yaş altı kredi kartları Şekerbank’ta bulunmaz. Şekerbank’tan kredi kartı almak istiyorsanız reşit olmanız gerekmektedir. Bunun dışında kredi notunuz yoksa veya yüksek nota sahipseniz kolaylıkla kredi kartı alabilirsiniz.

Kredi kartı limitinizi gelir durumunuz belirlemektedir. Kredi kartı başvurularınızı internet üzerinden veya bankanın şubesinden yapabilir aynı şekilde bu ikisinden başvuru sürecinizi takip edebilirsiniz. Kredi kartınız çıktıktan kısa bir süre sonra verdiğiniz adrese gelecektir. Kullanımına geldiği gün aktifleştirerek başlayabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu için kimlik bilgileriniz ve gelir durum belgeniz yeterlidir. Kredi notu düşük olmayan veya kara listede yer almayan herkese kredi kartı verilmektedir. Daha sonra banka müşterisi olarak diğer kredilerden ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Kredi Notu Nedir? Puan Nasıl Toplanır?

Kredi kartı kullanıcılarının dikkat etmesi gereken hususlardan biri kredi notudur. Kredi kartınızın borcunu zamanında öderseniz yüksek puanlara sahip olursunuz. Bu şekilde puan toplayabilirsiniz. Kredi notu sizin bankada olan işlemlerinizde yardımcı olacak bir şeydir. Kredi notu düşük olanlar bankacılık işlemlerinde sıkıntı yaşayabilir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın