Şekerbank ile Düzenli Altın Birikim Talimatı

Bankaların tüketicilere sundukları birçok bankacılık hizmeti bulunmaktadır. Finansal kuruluşlar olan bankalar, tüketicilerin paralarını hesaplarında tutmalarına, birikim yapmalarına, para transferi ve döviz işlemleri yapmalarına olanak vermektedir. Bu kapsamda bankaya yatıracağınız paranızı belirli bir vade süresinde daha yüksek bir değer ile geri alabilmeniz mümkündür. Bankaya yatırdığınız paranızı çeşitli türdeki döviz ve altın hesaplarında değerlendirerek hem faiz hem de kur farkından faydalanarak paranızı hızlı bir şekilde çoğaltabilmeniz de mümkündür. Bunun için yapmanız gereken ilgili bankanızın vadeli mevduat hesaplarından, döviz hesaplarından yahut altın hesaplarından faydalanmaktadır.

Bugün bu tarz yatırım hizmetlerini sunan çok sayıda mevduat bankası bulunmaktadır. Bu nedenle yatırımınızı yapmadan önce hangi bankanın sizin için daha fazla avantaja sahip olduğunu belirlemeniz gerekir ve alternatifleri iyi değerlendirmeniz gerekir. Bu bankalardan birisi de Şekerbank’tır. Şekerbank, altın birikim hesabı için otomatik talebi vererek, altın hesabınızda birikim yapabilir, dilediğiniz zaman hesabınızı kırdırarak, ihtiyacınız olan nakdi edinebilirsiniz. Bugün Şekerbank altın hesabı kullananlar paralarını kısa sürede iyi şekilde değerlendirebiliyorlar.

DÜZENLİ ALTIN BİRİKİM TALİMATI

Şekerbank’a vereceğiniz altın birikim talimatı ile altın birikimlerinizi düzenli bir hale getirebilirsiniz. Vadesiz Altın Mevduat hesabı ile Şekerbank kredi kartınızdan veya banka hesap kartınızdan ödeme yaparak, birikiminizi sürdürebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ:

Şekerbank’tan alacağınız bu altın birikim hesabı hizmetinde 1 gram ve üstü yahut 100 TL ve üstü olarak talimat verebilmeniz mümkündür.

Şekerbank Bonus Kartınız ile veya Memur-Sen Bonus Kartınız ile düzenli altın birikim talimatınızı verebilir, her ay kredi kartınızdan altın hesabınız için kesinti yapılabilmesine olanak verebilirsiniz.

Kredi kartı ile verilen talimatlarda, kartınızda yeterli bakiye bulunması durumunda talimat tutarında kesinti yapılarak altın hesabınıza aktarılacaktır. Ancak kredi kartı son ödeme tarihine dek blokaja tabii tutulacaktır.

Hesap kartınız aracılığı ile düzenli altın birikiminden faydalanacağınız zaman, belirlenen tarihlerde altın hesabı ödemeleriniz hesabınızdan aktarılacaktır. Eğer kredili mevduat hesabınız varsa, limitinizin yetmediği durumlarda kredili mevduat hesabınızdan aktarım işlemi gerçekleştirilecektir.

Talimat tarihi eğer hafta sonuna denk gelirse, ilgili dönemi takiben ilk iş gününde aktarım işlemi gerçekleştirilecektir.

BAŞVURULAR:

Başvuru işlemleri Şekerbank’ın internet bankacılığı hizmetlerinin sağlandığı resmi web sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 6 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın