Tatil harcamalarınızın 500 tl’si Cardfinanstan

Finansbank para puanlarınızı belirlenen dönemlerde nakite çevirebilir alışverişlerinizde kullanabilir farklı yeni kampanyalara para puanlarınızla katılabilirsiniz..

Haziran ayında başlayan bu kampanyalar halen devam etmekte ve kullanmakta geç kalmadınız demek istiyoruz . Cardfinans nakit yaz kredisi ve yaz tatili Finans bank kredisi Ağustos ayının son gününe kadar devam ediyor ve 31 ağustosta da yaz tatili kredisine başvuruda bulunma olanağınız bulunuyor.

Cardfinans kredi kampanyası bu yaz kullanmanız açısından en uygun kredi olarak görünmekte banka kendi müşterileri dışında müşterisi olmayanlar içinde başvuru imkanı sağlayarak çok fazla detay gerektirmeden müşterilerinin başvuru skoruna göre kredi sağlamaktadır.

Bu yıl görünümünü de değiştiren Cardfinans içeriği ve imkanlarını da genişleterek kart sahiplerine yeni ve iyi avantajlar sunmaktadır.

Nakite ihtiyacınız olduğu anda Cardfinansınız dan düşük faizli kredi kullanarak nakit elde edebilir ödemesini erteleterek yaz sonu başlatabilir keyifli bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

 

CardFinans üyesi değilseniz bankanın internet sitesi üzerinden üç adımda kolayca başvurabilir; adresinize teslim edilen kartınızla yaz ayını daha renkli daha bol puanlı ve avantajlı geçirebilirsiniz. Finansbank’ın yenilenen Cardfinansının dışında bankanın düzenlediği ve yaz tatili için özel kampanyalarla duyurduğu Finans bank tatil kredisi de çok avantajlı imkanlarla size sunulmaktadır .

Finansbank yaz tatili kredisini ağustos ayının son gününe kadar kullanabilme olanağınız var yani kampanya ağustos sonuna kadar devam ediyor.

Banka müşterisi olanlar internet bankacılığı yada telefon bankacılığını kullanarak yaz tatili kampanyalı kredilerini anında kullanabiliyorlar yaz tatili kampanyalı kredisinin ertelemeli olması (tercihinize göre) da ayrı bir avantaj

Yaz tatili kredi faiz oranları özel kampanya olduğu için piyasa genelinin altında ve kredi tahsis ücreti %0.05 gibi düşük bir oranda kullandırılmakta ve oranlar müşterinin başvuru skoruna göre özel düzenlenmektedir. Finansbank’ın web sitesinden giriş yaparak oranları hesaplayabilir kendi bütçenize göre taksitlendirme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Yenilenen finans bank yeni kampanyaları ve daha işlevsel olan kartlarıyla bu yaza damgasını vuruyor.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın