TEB 3.000 TL İhtiyaç Krediniz Hazır

Hepimizin çoğu zaman paraya sıkıştığı dönemler olur. Sağdan isteriz, soldan isteriz, eş dosta başvururuz, fakat çoğu zaman elimiz boş döneriz. Çünkü herkeste durum aynıdır. İhtiyacımız olan, çoğu zaman küçük bir meblağ olsa da o küçük meblağı bulmakta zorlanabiliyoruz. Ne yapacağız, ne de edeceğiz diye düşünürüz. Tam da bu noktada, Türkiye Ekonomi Bankası’ndan müşterilerine muhteşem bir teklif var. TEB’in sunduğu düşük faiz oranlı ve esnek geri ödeme seçenekli bu fırsatını kaçırmayın. Hemen en yakınınızdaki bir TEB şubesine gidin ve kredinizi çekin. 3.000 TL’den başlayan rakamlarla en uygun ihtiyaç kredisi Türkiye Ekonomi Bankasından. 3.00 TL’den başlayan bireysel ihtiyaç kredisi vade seçenekleri ve faiz oranlarına bakalım.

TEB Bankası Kredi Faiz Oranları

En uygun ihtiyaç kredisi TEB Bankası’nda. Bankanın ihtiyaç kredisi faiz oranları oldukça düşük. Bankanın faiz oranı 1,49’dur. Bankadan 3.000 TL ihtiyaç kredisi çekerseniz, 12 ay vade seçeneği ile her ay 280 TL geri ödersiniz. Hemen ihtiyaç kredisinin detaylarına bir göz atalım;

Kredi Miktarı: 3.000,00 TL

Masraflar Düştüğünde Elinize Geçecek Tutar: 2.804,25 TL

Geri Ödenecek Toplam Tutar: 3.360,00 TL

Aylık Faiz Oranı: %1,49

Yukarıda gördüğünüz gibi toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarı, vade seçenekleri detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Daha yüksek tutarda çekeceğiniz kredilere bakacak olursak, örneğin 5.000 TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde, yine aynı faiz oranı ile 12 ay vade seçeneği ile 466 TL geri ödersiniz.

 

Kredi Miktarı: 5.000,00 TL

Elinize Geçecek Tutar: 4.793,75 TL(masraflar düşülecektir)

Bankaya Geri Ödenecek Toplam Tutar: 5.599,97 TL

Aylık Faiz Oranı: %1,49

Gördüğünüz gibi 5.000 TL çektiğinizde 12 ay vade seçeneği ile geriye 60 TL kredi faizi ödemiş olacaksınız. TEB bankası müşterilerine esnek vade seçenekleri sunmaktadır. 12, 24, 36, 48 ay vade gibi seçeneklerde mevcuttur. Daha detaylı bilgi için TEB Bankası şubesine başvurabilirsiniz.

 

TEB Bankası Kredi Çekme Koşulları Nelerdir?

Kredi çekmek içini bütün bankalarda aşağı yukarı prosedürler aynıdır. Hepsi genelde aynı belgeleri isteseler de, bazen farklı belgeler talep edebilmektedirler. Şimdi hemen Türkiye Ekonomi Bankası’nın talep ettiği belgeler bakalım. Türkiye Ekonomi Bankası’ndan kredi alabilmek için, yanınızda nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopinizi bulundurmalısınız. Türkiye Ekonomi Bankası, müşterilerin ihtiyaç kredisi başvurularını kısa sürede değerlendirir ve uygun görmemesi durumunda, kredi başvurusunu onaylamama hakkına sahiptir. Türkiye Ekonomi Bankası, kampanya koşullarında değişikliğe gitme hakkını da saklı tutmaktadır. Aynı zamanda yukarıda bahsetmiş olduğumuz Teb ihtiyaç kredisi faiz oranları güncel faiz oranlarıdır.

Bağlantı TEB gerekli gördüğü durumlarda, müşterilerine kredi ödemek için, kredi başvurusu gerçekleştiren müşterilerinden kefil ve ek belge talebinde bulunabilir. TEB Bankasının, Teb ihtiyaç kredisi hakkında TEB telefon şubesini arayarak ve en yakınınızdaki şubeye uğrayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın