Teb Bankası Arsa Kredisi nasıl alınır?

Türkiye Ekonomi Bankası ile nakit para ihtiyacınızı karşılamak oldukça kolay. Müşterilerine esnek vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile cazip krediler sunan TEB Bankası’ndan ihtiyaç sahiplerine ve yatırım yapmak isteyenlere uygun seçeneklerle arsa kredisi kullanma imkanı sunuyor.

Sizler de yatırım yapmak bir arsa sahibi olmak istiyorsunuz. Fakat bunun için yeterli nakit paraya sahip değilsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bu yazımızı okumanız. TEB Bankası’nın müşterilerine sunduğu esnek vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile sizlerde yatırımlarınızda geç kalmayın. Yazımızı okuduktan sonra hemen bir TEB Bankasına gidin ve başvurunuzu gerçekleştirin. TEB Bankası Arsa Kredisi Nedir, Arsa Kredisini Kullanma koşulları nelerdir, bu soruların cevaplarına bakalım.

TEB Bankası Arsa Kredisi Nedir?

Bağlantı Türkiye Ekonomi Bankası Arsa alımı gerçekleştirmeniz için evinizi ipotek ettirerek nakit para ihtiyacınızı karşılıyor. Evinizin ekspertiz değerinin tespiti sonucunda yüzde 60’ı değerinde arsa kredisi kullanabilirsiniz. Sizlerde arsa sahibi olmak istiyorsanız, TEB Bankası’nın uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile müşterilerine sunduğu arsa kredisinden faydalanabilirsiniz.

TEB Bankası Arsa Kredisi İçin Gerekli Başvuru Evrakları

TEB Bankası’ndan Arsa Kredisi almak için gerekli olan başvuru evrakları şunlardır,; Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet Fotokopisinin yanında, gelir belgesi, ücretli çalışan kişiler için maaş bordrosu veya antetli kağıda imzalı şirket yazısı, serbest meslek çalışanıysanız son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi, ipotek altına alınacak gayrimenkule ait tapu fotokopisi(Kat irtifakı-Kat mülkiyeti tesis edilmiş). Bu belgeleri yanınızı alarak size en yakın TEB Bankası şubesine başvuruda bulunabilir ve arsa kredinizi kullanabilirsiniz. Arsa Kredisi TL olarak konutunuzun ipoteği karşılığında kullandırılacaktır ve aynı zamanda banka gerekli görürse kefil ve ek belge isteme hakkına sahip olacaktır. Sizden talep edilen belgelerin aynısı kefilden de talep edilebilecektir.

TEB Bankası Arsa Kredisi Kaç Vade?

TEB Bankası müşterilerine kredi imkanı sunarken bunun yanında uygun vade seçeneklerini de beraberinde sunmaktadır. TEB Bankası’ndan arsa kredisini 1 ay ile 60 ay arasında değişen vade seçenekleri ve aylık 1,45 faiz oranları ile alabilirsiniz. teb bankası konut kredisi faiz oranı

TEB Bankasından kredi kullanmak bu kadar kolay. Yatırım yapmak istiyorsunuz, fakat bunun için nakit paraya sıkıştınız. Yapmanız gereken şey oldukça basit. Yatırımlarınızı ertelemeye ya da yatırımlarınızdan vazgeçmeye gerek yok. TEB Bankasına uğrayın, yatırımlarınız gecikmesin. TEB Bankası müşterilerine sunduğu birçok ihtiyaç kredisinin yanında, aynı zamanda arsa kredisini de 60 aya varan vade seçenekleri ve düşük faiz oranları ile sunmaktadır. Bankanın talep ettiği başvuru için gerekli evrakları yanınıza alarak hemen en yakınızdaki TEB Bankası’nın şubesine gidin ve başvurunuzu gerçekleştirin. Yatırımlarınız yarım kalmasın.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın