Teb Bankası Hasat Kredisi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Günümüzde bireyler ihtiyaçları doğrultusunda birbirinden farklı tutarlarda nakite ihtiyaç duymaktadırlar. Bu noktada ise müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan bankalar ile birbirinden farklı tüketici kredisi kampanyası oluşturmaktadır. Belirtilen anladam banka müşterilerini ve toplumdaki diğer bireyleri düşünen TEB bankası, tarım ve çiftçilik ile ilgilenen bireylere de hasat kredisi kampanyası oluşturmaktadır. Özellikle hasat dönemlerinde ya da ekipman ihtiyaçlarında krediye ihtiyaç duyan bireylere özel oluşturulan hasat kredileri, bu tarz mesleklerle ilgilenen bireyler adına kurtarıcı nitelikler taşımaktadır. Tarım kredisi TEB 2017 koşulları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin, en yakın TEB şubesine başvurmalarında fayda bulunmaktadır.

Ürün Hazırlanırken İhtiyaç Duyulan Tüm Nakitler Adına

 

 

TEB bankası tarafından oluşturulan tarım hasat kredisinin bireylere sağladığı en büyük yararlardan bir tanesi nakit ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında devreye girmektedir. Tarım ve çiftçilik ile uğraşan bireylerin, her yıl belirli dönemlerde ekipman ve mahsül ihtiyaçları oluşmaktadır. Bu noktada ise ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamayan bireyler nakit sıkıntısı yaşayabilmekte ve ürün teminin de zorlanmaktadır. Böyle bir durum yaşanmaması adına kullanıcılarına yardımcı olan TEB bankası, nakit ihtiyacı olan tarım ile uğraşanan bireylere yardımcı olmaktadır. TEB çiftçi kredisi faiz oranları da yine aynı şekilde bireylerin ödeyebileceği nitelikler de olup yüksek faiz oranları ile bireylerin zarar etmesinin önüne geçilmektedir.

Hasat Dönemine Bağlı Vade Seçeneği

 

Bireylere her konuda kolaylık ve kredi seçeneği sunan TEB bankası, hasat kredisi kapsamında da müşterilerine hasat dönemine bağlı vade imkanı oluşturmaktadır. Ürünlerinin hasat edilme dönemine ve süresine göre oluşturulan krediler, bireylerin daha iyi şekilde geri ödeyebilmeleri adına ödeme planlarına göre belirlenmektedir. 12 aya kadar vade ile kullanıcılarına sunulan hasat kredisi, hasat edilen tarihten itibaren de başlatılabilmekte, bu sayede bireyin kredisini öderken zorlanmasının önüne geçilebilmektedir. Bu tür bir kredi kolaylığı çiftçi ve tarım ile ilgilenen bireylerin de sayısının azalmamasına yardımcı olduğu gibi ülke ekonomisinin de hareketlenmesine zemin hazırlamaktadır. Aynı zamanda TEB bankası, bireylere sağladığı kredi ve düşük faiz oranları ile de popülerliğini arttırmaktadır.

Ürün Türüne Göre Farklı Nakit İmkanları

 

 

Tarımsal kredi faiz oranları bireyin çektiği ve talep ettiği kredi tutarına ve vade seçeneklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu noktada bireylere tarımsal ekipmanlarına destek olması adına verilen kredi tutarı da değişiklik gösterebilmektedir. Bazı bireyler adına tarımda kullanılması için verilen tutar daha düşük olabilirken, bazı bireylerin tarla büyüklüklerine ve yaptıkları tarım faaliyetlerinin duruma göre aldıkları kredi tutarı da yükselebilmektedir. Bu noktada vade ve faiz oranlarını da esnetebilen TEB bankası, bireylerin haklarının yenmesine karşı olurken, fazla faizli para ödenmesinin de önüne geçmektedir. Aynı zaman da kredi kullanan bireylerin ürünlerine bitkisel ürün sigortası da uygulanmaktadır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 5 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın