Depremzedelere Faizsiz Kredi Veriyor

 

Türk Ekonomi Bankası (TEB), geçtiğimiz günlerde tüm ülkemizi yasa boğan Elazığ depreminin yararlarının sarılabilmesi için bir sosyal sorumluluk projesi olarak çeşitli kararlar aldı.

TEB tarafından yapılan açıklamaya göre Elazığ depreminde zarar görmüş mağdurların TEB Elazığ şubesinden kullanmış oldukları kredi taksitleri zararları belgelemeleri halinde dört ay ertelenecek. Ayrıca yine mağdurların zararlarını belgelemeleri halinde kredi kartı borçları da 4 ay dondurulacak ve faiz işletilmeyecek.

Öte yandan mağdurların TEB’e kredi başvurusunda bulunmaları ve bankaca bu başvuruların onaylanması halinde Faizsiz ve Masrafsıız Destek Kredisi kullandırılacak. Türk Ekonomi Bankası’nın özel destek paketinden sadece bankanın müşterileri değil, tüm mağdur vatandaşlarımız yararlanabilecekler.

TEB’in Elazığ’da yaşanan deprem felaketinin yaralarının sarılabilmesine destek olmak amacı ile hazırladığı Özel Destek Paketi hakkında daha detaylı bilgi almak için Türk Ekonomi Bankası Elazığ şubesini ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2010

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın