TEMSAN Memur Alımı İptal Edildi

Geçtiğimiz günlerde TEMSAN tarafından farklı alanlarda görevlendirmek üzere 63 personel istihdamı yapacağını duyurmuştu. Başvuruların başlayacağı günde ilanın iptal edildiği haberi verildi.

İptal DPB Aracılığı ile İlan Edildi

TEMSAN (Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.) Genel Müdürlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile 12 Aralık 2017 tarihinde 63 personel alımı yapılacağına dair ilan yayımlanmıştı. Başvurular 20 Aralık 2017 tarihinde başlayacaktı. Ancak tam başvuruların başlayacağı günde Devlet Personel Başkanlığının resmi internet adresi üzerinden yayımlanan duyuru ile TEMSAN Genel Müdürlüğü personel alımının iptal edildiği açıklandı.

TEMSAN İnternet Sitesinden de Duyurdu

Konu ile ilgili olarak TEMSAN (Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.) Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesi üzerinden de bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda “TEMSAN 63 kişilik personel alımı ile ilgili işgücü taleplerimiz iptal edilmiştir. İlanen duyurulur” şeklinde kısa bir açıklama yapıldı.

TEMSAN Personel Alımı Neden İptal Edildi?

TEMSAN Genel Müdürlüğü personel alım ilanının neden iptal edildiğine dair net bir açıklama gelmedi. Yapılan açıklamalarda da personel alımının iptali hakkında net bir neden belirtilmedi. Konu ile ilgili olarak adaylar TEMSAN (Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.) Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuruların başladığı gün alımın iptal edilmesinin şaibeli bulduklarını belirttiler. Adaylar konu ile ilgili olarak personel alım ilanının neden iptal edildiği hakkında yetkililerden net bir açıklama bekliyor.

Alınacak Personel Kadro Dağılımı Şöyleydi

TEMSAN (Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.) Genel Müdürlüğü personel alımı “Makine Mühendisi 16 kişi, Mekatronik Mühendisi 1 kişi, İnşaat Mühendisi 2 kişi, Enerji Sistemleri Mühendisi 1 kişi, Bilgisayar Mühendisi 2 kişi, Kimya Mühendisi 1 kişi, Büro Personeli 15 kişi, Avukat 1 kişi, Bilgisayar Programcısı 2 kişi, Harita Mühendisi 1 kişi, Endüstri Mühendisi 1 kişi” kadroları için gerçekleştirilecekti. Devlet Personel Başkanlığının resmî internet sitesi üzerinden iptal duyurusunun yayımlanmasının ardından TEMSAN (Türkiye Elektromekanik Sanayi A.Ş.) Genel Müdürlüğü personel alım ilanı İŞKUR Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden de kaldırıldı.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın