Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaçlarımızın artık kazanılan parayı aştığı günümüzde ihtiyaç kredisi; hemen hemen herkesin başvurduğu bir yöntemdir. Basit anlamda ihtiyaç kredisi kısa vadeli ve düşük miktarlarda nakit ihtiyaçları karşılayan bir kredi türüdür. İhtiyaç kredisi ekonomik sıkıntılar, çıkılmak istenen tatiller, alınmak istenen arabalar, ödenemeyen kredi kartı borçları, ödenemeyen eğitim kredileri gibi amaçlar için kullanılan ihtiyaç kredileri günümüzde kullanmayanın kalmadığı bir kredi çeşidi olarak düşünülebilir.

Bu krediye başvuranın çok olduğu gibi geri dönüşünün de olumlu olduğu biliniyor. Teknolojinin gelişmesiye birlikte; internet ve telefon bankacılığı sayesinde ihtiyaç kredilerine başvuru yapmak gayet basit ve mümkündür.

 

 

Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi;

Herhangi bir derdinizden dolayı acil paraya ihtiyacınız var ve Türkiye Ekonomi Bankası müşterisi değilsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi ile hiç problem değil. Türkiye Ekonomi Bankası kolay başvuru seçenekleriyle kredi onayınız anında cebimizde.

Genel amaçlar için verilen Pratik İhtiyaç Kredisi’ne TEB şubelerine gitmenize gerek kalmadan cep telefonunuzdan ya da TEB internet şubesinden başvurmanız mümkün. Minimum 2 ayi maksimum 36 vadeli olarak tercih edebilirsiniz. Geri ödeme koşullarını ister azalan tutarda, ister aylık eşit taksitli şekilde ödeme koşularınıza göre belirleyebilirsiniz.TEB Pratik İhtiyaç Kredisi; teminat gerektirmez; aylık kredi faiz oranı %1.55 olarak belirlenmiştir. Hayat sigortası zorunlu tutulmamakla birlikte; TEB, tüketicinin isteğine bırakmıştır.

 

 

Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur ;

Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi’ne nasıl başvurulur diye merak ediyorsanız, çok basit bir sistemi var ; Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi’ne cep telefonunuzdan aldığınız onay ile şubeye getirmeniz gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Krediye başvuran kişinin nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi, TEB Pratik Kredisi’ne başvuru formu, gelir durumunu belgeyen evraklar,  kişinin üzerine kayıtlı son döneme ait herhangi bir fatura örneği gibi sıralanabilir.

Türkiye Ekonomi Bankası Pratik İhtiyaç Kredisi’nin onay sürecinde daha fazla belge de isteyebilir. Fakat bu belgeleri temin etmek sizin için zor olmayacaktır. Yenilenen mobil bankacılığı ve internet üzerinden kolay işlem yapmayı sağlayan arayüzü ile de Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine her konuda destek sağlayan bir bankadır.

Türkiye Ekonomi Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisinin faiz oranları dönemlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bazı bankaların bireysel kredi faiz oranları, ekonomik piyasadaki dalgalanmalardan etkilenerek düşebilir ya da artabilir. Düzgün bir kredi hesaplaması yapabilmek adına bankaların sunduğu güncel faiz oranlarına hakim olmanız gerekir. Bankaların sunduğu güncel faiz oranlarını bilerek bunlar ile kredi hesaplaması yaparak ve kredi hesaplama araçlarını kullanarak kendinize en uygun krediyi çekebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın