Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İhtiyaçlarınız dağ gibi yığıldı ve eliniz kolunuz bağlı mı ? Para biriktirmek isteyince yapamıyor ama iş borç ödemeye gelince sizden güvenilirini bulmak zor mu ? O halde tam yerine geldiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için sizinleyiz. Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası bir çok başlığı içerisinde bulundurur:

1-Hac – Umre Finansmanı : Kutsal topraklara gitmek artık çok daha kolay. Ana belgeler haricinde müftülükten alınmış ön kayıt belgeniz bulunmalıdır. Ayrıca Umreye gittiğiniz tur firmasının belgeli olması ve Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yayınladığı listede olması zorunludur.

2-Eğitim Finansmanı: Yurt içi ve Yurt dışı eğitimler için geçerlidir. Ana başvurucunun velisi veya vasisi tarafından da yapılabilir.

3-Evlilik Finansmanı : Yeni yuva kuracak olanlar, düğün, balayı ve diğer masraflar için bize gelin.

4-Enerji Verimliliği Finansmanı : Apartman veya Site Yönetimleri de başvuruda bulunabilir. Kat malikleri kurul kararı, Yönetim planı, ortak yerlere ait fatura fotokopileri, ilgili firma ile yönetim arasında imzalanmış sözleşme fotokopisi

5-Konut Tamamlama-Geliştirme Finansmanı : Evinizin eksik kısımlarını tamamlama veya daha güzel şekle sokmak için çok uygun bir kredidir. Kapınızı, pencerenizi, tesisatınızı, mutfağınızın görünümünü vb. rahatlıkla yenileyebilirsiniz.

6-Devre Mülk / Tatil Finansmanı : Devre mülkün satış teklifi önceki sahibine ait tapu, devre tatil için devre tatil satış sözleşmesi gereklidir.

7-Sağlık Finansmanı : Özellikle sigortanızın karşılamadığı maliyetli tedavilerde her zaman yanınızdayız.

8-Kombi ve Tesisat Finansmanı : Doğalgaz kombinizi siz alın biz ödeyelim. Olmadı tesisatınızı da çektirin. Hepsi Türkiye Finans Katılım Bankasından karşılanıyor.

9-Tekne Finansmanı : Gemi Sicil Kaydı, 2. El ise ekspertiz raporu gereklidir.

10-Peşin Kira Finansmanı : Kiralanacak yere ait kat mülkiyeti veya kat irtifatı belgeleri yani tapusu

Türkiye Finans Katılım Bankası çeşitliliği ve uygun faiz oranları ile emsallerine göre her zaman ileride olan müşterileri için her zaman daha iyisini düşünen bir banka olmaya devam etmektedir ve edecektir. Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi 2017 Fırsatları asla kaçırılmaz.

Peki Türkiye Finans Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Alma Koşulları Nelerdir ?

Türkiye Finans Katılım Bankası ihtiyaç kredisi alma koşulları aşağıda madde madde sıralanmıştır;

1-Öncelikle en yakın şubemize gelmelisiniz

2- Kimliğinizi kanıtlayabilecek nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport ile müracaat etmelisiniz.

3-Mevcut gelirinizi gösteren Gelir Belgesi veya aldığınız maaşı gösteren Maaş Bordrosu

4-Serbest Meslek Sahipleri ve İşletme Sahipleri için Vergi levhası ve Bilanço vs.

5-Finanse edilen ürüne ait proforma fatura

Ayrıca Türkiye Finans Katılım Bankası gerekli gördüğü durumlarda kefil isteyebilir. Bahsedilen belgeleri kefilden de istiyorlar.

Faiz oranları ise 0-24 ay için % 1.39 25 ile 48 ay için % 1.45 olarak belirlenmiştir. Maksimum 48 ay vade belirlenmiştir. Tahsis ücreti finansman desteğinin binde beşidir ( % 0.5 ). Kredi ödemelerinizle ilgili başvurunuz esnasında otomatik ödeme talimatınız alınır. Siz ödeyemez durumda olsanız bile banka hesabınızdan otomatik kesilir.

Türkiye Finans Katılım Bankasına bekliyoruz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın