VakıfBank Halden Anlayan Vadeli Hesap Avantajları Nelerdir?

Vakıfbank hayatınızı kolaylaştıracak, nakit akışınızı kontrol etmenize olanak tanıyacak ve size esneklik kazandıracak olan Halden Anlayan Vadeli Hesap uygulamasını başlattı. Bu hesabı en yakın Vakıfbank Şubesi’ne giderek ya da internet kullanıcısı iseniz internet üzerinden açtırabilirsiniz.

Halden Anlayan Vadeli Hesap Nedir?

Halden Anlayan Vadeli Hesap, günlük çalışan, gün içerisinde hesaptan para çekip, hesaba para yatırmanıza olanak tanıyan bir vadeli hesap türüdür. Bu hesap sadece bireysel müşterilere yöneliktir.

Hesap açtırmak için alt limit 1,000.- TL’dir. Bir kez bu hesabı açtırdıktan sonra bu hesabı dilediğiniz şekilde yönlendirebilir ve yönetebilirsiniz.

Halden Anlayan Vadeli Hesap Avantajları Nelerdir?

Halden Anlayan Vadeli Hesap açtırdıktan sonra paranızı günlük olarak rekabetçi bir faizle değerlendirme fırsatını yakalarsınız. Nakit akışlarınızı rahatlıkla kontrol edebilir, nakdinizi verimli bir şekilde değelerlendirebilirsiniz. Acil ödemeleriniz çıktığında vade sonunu beklemeksizin veya vadeli mevduat hesabınızı bozdurup faiz kaybına uğramaksızın Halden Anlayan Hesap üzerinden ödemelerinizi yapabilirsiniz. Elinize beklemediğiniz bir nakit geçtiğinde, yine kullanmaya ihtiyaç duyacağınız güne kadar bu nakdi Halden Anlayan Hesabınıza aktarabilir ve bu hesapta günlük olarak değerlendirebilirsiniz.

Hesabınıza para yatırmak veya transfer etmek isterseniz bu işlemlerinizi gün içinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında rahatlıkla yapabilirsiniz. Diğer taraftan, bu hesabınızdan internet/mobil bankacılık üzerinden istediğiniz saatte para çekimi/virmanı yapabilir, EFT saatlari dahilinde başka bankaya göndereceğiniz transferleri gerçekleştirebilirsiniz.

Halden Anlayan Hesabınızı açtıktan sonra eğer bu hesap üzerine para eklemeyecekseniz veya üzerinden para çekmeyecekseniz, sizin başka bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın, hesabınız günlük olarak otomatik temdit edilir. O/N olarak giden bu hesap için için Vakıfbank Şubesi’ne gitmenize veya internet / mobil bankacılığı kullanmanıza gerek kalmaz.

Halden Anlayan Vadeli Hesap Alt ve Üst Limitleri

Halden Anlayan Vadeli Hesap açılış bakiyesi minimum 1,000.- TL’dir. Hesabı açtıktan sonra bu bakiyenin yaptığınız çeşitli ödemeleriniz nedeniyle bu rakamın altına düşmesi hesabın devamlılığını etkilemez, hesabınız aynı şekilde “Cari Faiz” oranıyla günlük temdit olmaya devam eder. Diğer taraftan, Halden Anlayan Vadeli Hesap bakiyesinin 250.000,-TL’ye kadar olan kısmı ”Cari Faiz” oranı ile, 250.000,- TL’yi aşan kısmı ise güncel ”Limit Üstü Faiz” oranı ile değerlendirilir.

Halden Anlayan Vadeli Hesap Faiz Oranları

Halden Anlayan Vadeli Hesap ilk açılış için cari faiz oranı ilk 45 güne % 12,50 (brüt), ilk 45 günün bitiminden sonra bakiyenizin 250,000.- TL’nin altında kalan kısmına cari faiz oranı % 11,75 (brüt); bu meblağın üzerindeki kısmına ise % 11’dir (brüt). Halden Anlayan Vadeli Hesap Açılış Sözleşmesi dahilinde hangi faiz oranından hesap açıldıysa ilk 45 gün bu faiz oranı uygulanır. 45 günden sonraki dönemde ise değişen piyasa koşulları doğrultusunda Vakıfbank’ın belirleyeceği ve yine rekabetçi olan bir faiz oranıyla günlük temdit olmaya devam eder.

 

 

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 7 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın