Vakıfbank İnternet Bankacılığı Aktivasyon Kampanyası

Çağımızın icadı olan internet günümüzde birçok işimizi kolaylaştırmaktadır. Neredeyse her şeyimizi internet aracılığı ile yapar olduk. Günümüzün çoğu vaktini de internette geçiriyoruz. İnternet merak ettiğimiz ne varsa hepsine cevap vermektedir. İnternet, adres bulmadan kişi sorgulamaya, yemek tariflerinden bebek nasıl bakılıra, kişisel gelişimden modaya kadar çok geniş alanda sorularımıza cevap verir. İnternetin sağladığı bir diğer kolaylık ise internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığı bizi her defasında banka şubelerine gitmekten kurtarır ve şubelerden yapacağınız herhangi bir işlemi kolaylıkla yapmanızı sağlar. İnternet bankacılığı özellikle yoğun tempoda çalışan insanlar için vazgeçilmezdir çünkü şubelere gidip beklemek için yeterli vakitleri yoktur. Günümüzde hemen hemen her bankanın internet bankacılığı vardır ve bunlardan birisi de Vakıfbank’tır. Vakıfbank internet bankacılığı açma sanıldığından çok daha kolay bir işlemdir. Her yaş grubundan insanın kolaylıkla yapabileceği bu işlemler çok kısa sürmektedir.

Nasıl Açılır?

Öncelikle Vakıfbank şubesine giderek Bireysel Ürün ve Hizmet Paket Sözleşmesini imzalamanız gerekir. Sonrasında yapacağınız işlem çok daha kolay. İnternet kullanabileceğiniz herhangi bir araç ile telefon, bilgisayar, tablet vb. Vakıfbank internet şubesine giriniz ve bireysel bankacılığı seçiniz. Site de verilen talimatlara uyarak İnternet Bankacılığı üyeliğinizi tamamlayınız. Adımları takip ettiğinizde Vakıfbank İnternet Bankacılığı şifre alma bölümüne geleceksiniz. Şifre al seçeneği ile size verilen talimatlara uyarak şifrenizi de alabilirsiniz.

İnternet Bankacılığının Avantajları

İnternet bankacılığı banka şubelerinde saatlerce beklemeyi sonlandırıyor. Banka şubeleri kalabalık olduğundan yorucu ve uzun saatler beklemenizi gerektiriyor. Her zaman saatlerce beklemeye vaktiniz olmayabilir ve işleminizi yapamayabilirsiniz. İnternet bankacılığı bütün yaşanan sorunları çözüyor. Vakıfbank internet bankacılığı ile Vakıfbank şubelerinde yapacağınız işlemi sadece birkaç tuşla kısa bir sürede yapabilirsiniz. İnternetinizin olduğu her yerde bankanızda sizinle birlikte olacaktır. Kısacası internet bankacılığı iş kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda Vakıfbank Mobil Bankacılık da kullanabilirsiniz. Yanınızda bulundurmanız gereken şey sadece telefonunuzdur. Bilgisayarınız veya tabletiniz yoksa mobil bankacılık sizin kurtarıcınız olabilir.

Aktivasyon Kampanyası

Bu kampanya da Vakıfbank sizlere Samsung Galaxy Tab E SM-T560 9.6 Beyaz WiFi kazanma fırsatı sunuyor. Kampanyaya sadece bireysel katılımcılar katılabilir. İnternet bankacılığı kampanyası 01.07.2017-30.09.2017 tarihleri arasında geçerli olup, 10.10.2017 tarihinde yapılacak olan Milli Piyango çekilişi ile belirlenecektir. Milli Piyango çekiliş sonuçları ise 12.10.2017 tarihinde Vakıfbank internet sitesinde duyurulacaktır. Kampanya sonuçları ve ödüllerin verilmesi 30.11.2017 tarihine kadar bitirilecektir.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Vakıfbank’ta veya Adres Paylaşım Sisteminde kayıtlı adresi Türkiye de bulunan ve Vakıfbank İnternet Bankacılığına ilk defa giriş yapacak olan veya kampanya tarihleri arasında en az bir defa giriş yapacak olan kişilere 1 çekiliş hakkı tanınmaktadır. Kampanyaya katılan kişiler çekiliş tarihine kadar internet bankacılığı kullanımlarını iptal ettirmemiş olmaları gerekir. Aksi takdirde, bu kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

 

 

 


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın