Vakıfbank Organik Kredi Başvuru Şartları

Vakıfbank tarıma destek amaçlı yeni bir kredi çıkarmıştır. Tarım Bakanlığı tarafından desteklenen bu kredi en düşük faizlerle çiftçinin en çok tercih ettiği krediler arasındadır. Vakıfbank girişimci kredisi ile yeni iş kurmak isteyenlere yardım ediyordu. Organik kredi vererek tarıma ve çiftçiye de destek vermektedir.

Vakıfbank tarıma ve çiftçiye destek için Organik kredi adı altında kredi vermektedir. Organik kredi almak isteyen çiftçi için birkaç tane başvuru şartı vardır. Bunlar şunlardır; Organik krediden yararlanmak için ilk olarak çiftçi kaydınızın bulunması gerekmektedir. Bu kayıtlar devlet tarafından yapılmaktadır. Kayıt sisteminde adı olan çiftçiler başvurabilmektedir. Bunun dışında tarımla uğraştığına dair sertifikası bulunması gerekmektedir.

Vakıfbank organik kredi almak isteyen çiftçiye en az 5.000 TL ve en fazla 50.000 TL kredi verilmektedir. Tarımı verimli işletmesi için çiftçiye bu krediyi Vakıfbank vermektedir. Bu krediyi alan çiftçiler için herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır. Alınan bu kredinin ödeme şartlarından biri de 12 ay vade seçeneğiyle ödenebilmesidir.

Vakıfbank Girişimcilere Özel Krediler Nelerdir? Nasıl Alınır?

Vakıfbank yeni iş kurmak isteyenlere özel kredi vermektedir. Gelecek nesli yen iş kurması için teşvik eden bu kredi KOBİ adı altında verilmektedir. Girişimcilere özel Vakıfbank kobi paketleri bulunmaktadır.

Vakıfbank kosgep anlaşmalı krediler de bulunmaktadır. Ayrıca Kalkınma bakanlığına bağlı olan bu kredi imkanları oldukça düşük faiz oranları uygulamaktadır. Vakıfbank KOBİ paketlerinden biri de oto kredisidir. İş yeri açmak ve araca ihtiyaç duyan müşteriler bu krediyi alabilmektedir.

Vakıfbank KOBİ kredilerini kullanabilmek için birkaç başvuru şartı vardır. Bunlar şunlardır; Daha önce herhangi bir iş yeri açmamanız gerekmektedir. Yaş sınırlaması 18 en düşük olmak üzere 47 yaşına kadar krediyi kullanabilirsiniz. Yeni girişimcilere destek veren bu krediyi almak isteyenler kurmak istediği iş yerinin projesini sunmalı ve onay almalıdır.

Vakıfbank Kredi Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

Vakıfbank’tan almak istediğiniz krediye başvurunuzu yaptıysanız bu başvuruyu internet üzerinden bankanın sitesinden veya banka şubelerinden müşteri hizmetlerine giderek yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra size sms ve e posta yoluyla bankadan mesaj gelecektir.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın