Vakıfbank Sıfır Km Kredi

Vakıfbank, ülkemizin en köklü ve en eski bankalarından bir tanesi. Vakıfbank’ın kuruluş amacı vakıf kaynaklarının ekonomik açıdan kalkınma sağlamak için kurulmuş bir bankadır. Kurulduğu amacıyla başarıya ulaşmış ve hatta o yıldan beri de halkımıza sunduğu krediler, kartlar ve diğer imkanlar ile başarısını sürdürmektedir. Vakıfbank, uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunan bir çok kredi barındıran bankamızda, ayrıca taşıt kredileri de bulunmaktadır. Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları da, diğer kredi seçenekleri gibi bütçenize uygun ve esnek ödeme şartları sayesinde, gönlünüze göre olan taşıt kredisini Vakıfbank da bulacaksınız. Bankamızda 2.el için kredi imkanları bulunduğu gibi vakıfbank sıfır araç kredisi de bulunmaktadır. Peki, sıfır araç kredisi nasıl alınır? Şartları nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Vakıfbank Sıfır Km Kredi Faiz Oranları

 

 

Vakıfbank taşıt kredisinin faiz oranları 1.45 oranından başlamaktadır ve diğer faiz oranları da alacağınız kredi miktarına ve seçeceğiniz vade oranına göre değişmektedir. Vakıfbank taşıt kredileri ikiye ayrılmaktadır. Bir tanesi 2.el taşıt kredisi, size sadece sıfır araçlarda değil, seçeceğiniz ve beğeneceğiniz 2.el araçlarda da Vakıfbank’a dilediğiniz gibi başvurabilir ve kredinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Diğer bir taşıt kredisi ise vakıfbank sıfır araç kredisidir. Vakıfbank, alacağınız sıfır kilometre araçlarınız için sunduğu kredi imkanlarıyla gönlünüzü kazanacak, esnek ödeme seçeneklerini gördükten sonra taşıt krediniz için mutlaka Vakıfbank’I tercih edecek ve bu kararınızdan da hiç pişman olmayacaksınız.

Vakıfbank Sıfır Km Kredi Nasıl Alınır

 

Sıfır araç kredisi nasıl alınır sorusunun cevabına gelecek olursak eğer fatura değeri 50.000 tl yi aşan beğendiğiniz otomobiller için aracın ücretinin 50.000 tl ye kadar olan kısmına %70, 50.000 tl nin üzerinde kalan kısmı için ise %50 sine kredi bankamız tarafından kullandırılır. Vade seçeneklerimiz 48 aya kadar uzar ve siz kendinize uyan vadeyi dilediğiniz gibi seçersiniz. Ödemelerinizi dilerseniz üç aylık dönemlerle, dilerseniz de bütçenize uygun değişken taksitlerle dilediğiniz gibi geri ödeyebilirsiniz. Bankamız için taşıt kredilerinde önemli olan ise kredi için başvuran müşterilerimize belirli ve düzenli geliri olan, bankamızca olumlu görülen kişiler olması önemlidir. Ayrıca bankamız güvence olarak kendilerine satın aldığınız aracı teminat olarak ipotek altına alınabilir. Ayrıca banka bu teminata ek olarak, isterse gayrimenkul ipoteği ya da nakit, döviz mevduatı teminat olarak istenebilir yada bankamız dilerse kefalet de isteyebilir.

Vakıfbank Sıfır Km Kredi İçin Gereken Belgeler

 

 

Vakıfbank sıfır araç kredisine başvuru yapmak çok kolaydır. Nüfus cüzdanınız, sürücü belgeniz yada herhangi bir geçerli kimlik belgenizle birlikte, gelir durumunuzu kanıtlayıcı belge ücretli iseniz maaş dökümünüz olabilir yada emekli iseniz emekli olduğunuzu gösterir kanıtlayıcı belgelerinizi bankamızın herhangi bir şubesine sunmak zorundasınız. Ayrıca, alacağınız otomobilin faturasını da diğer belgelerle incelenmesi için bankamıza teslim etmelisiniz. Gerekli başvuru belgelerini ve işlemlerini tamamladıktan sonra, kredinizin kabul edilmesi durumunda kendinize en uygun ödeme seçenekleri ve vade oranlarını seçerek kredinizi bir an önce kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın